Finansbank Enpara’dan Masrafsız İhtiyaç Kredisi!

0

Finansbank Enpara Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Bankaların birçoğundan kredi almak istediğinizde çeşitli kalemlerde ek masraflar ödemeniz ve krediyi daha sonra almanız gerekir. Ancak Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasında herhangi bir şekilde masraf bulunmuyor. Masrafsız bankacılık sloganıyla yola çıkan Enpara kredi verirken de aynı anlayışla hareket ediyor. Bu bağlamda Finansbank Enpara ihtiyaç kredisinin masrafsız bir kredi olduğunu belirtebiliriz.

Finansbank Enpara ihtiyaç kredisi faiz oranı 1,29 olarak belirlenmiştir. Bu ihtiyaç kredisi için belirlenen faiz oranı değişken bir faiz oranı değildir. Yani krediyi kim çekerse çeksin bu kredi faiz oranından faydalanarak kredi çekebilir. Zira kredinin faiz oranı müşterinin durumuna göre belirlenmiyor.

Enpara ihtiyaç kredisi için belirlenen esnek vade seçenekleri 1 ay ile 36 ay arasında değişiyor. Finansbank sayesinde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin Enpara üzerinden kredi başvurusu yaparken 1 ay ile 36 ay arasında vade seçmesi de gereklidir.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Eylül)

Normal şartlarda hayat sigortası yaptırmadığınız sürece birçok bankadan kredi çekemezsiniz. Ancak Finansbank Enpara ihtiyaç kredisinde sigorta masrafından da kurtulabiliyorsunuz. Öyle ki Finansbank Enpara ihtiyaç kredisi sigortasız olarak çekebileceğiniz bir kredidir. Bu kredi için hayat sigortası yaptırmanız gerekmiyor.

Masrafsız ihtiyaç kredisi olan Enpara ihtiyaç kredisi sayesinde almış olduğunuz kredi için kredi tahsis ücreti ödemeniz de gerekmeyecektir. Bu sayede almış olduğunuz kredi için ek olarak yalnızca kredi faiz oranı ödersiniz.

10 bin liralık bir kredi alıp Finansbank’a bunu 36 ayda geri ödemek gibi bir düşünceniz varsa bunu geri öderken ayda 364 lira taksit ödemeniz gereklidir.

10 bin lira olarak aldığınız kredinin geri ödemesi için bankaya toplamda 13 bin 119 TL ödeme yaparsınız. Yani kredinin toplam faiz oranı miktarı 3 bin 119 TL oluyor. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın