Ana SayfaKredi KartlarıAlbaraka'dan Albaraka Dijital Banka Kartı Hizmeti

Albaraka’dan Albaraka Dijital Banka Kartı Hizmeti

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Albaraka’dan bir adım daha geldi ve Albaraka Dijital Banka kartı hizmeti sunmak için yeniliğe başladı.

Albaraka Türk, hala devam eden salgın ve artan dijitalleşme sonucunda bu faaliyetlerin getirdiği değişim ve ihtiyaçtan yola çıkarak hızlı ve yenilikçi bir kart ürünü yaratarak Albaraka Dijital Banka Kart‘ını müşterilerinin hizmetine sundu.

Albaraka Türk tarafından gelen adımlara göre, müşterilerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak üzere hayatlarını kolaylaştırmaya devam eden banka olarak devamlılık sağlayacaklarını bildirdi. Şubeye gitmeden ve kart teslim sürecini beklemeden dijital kanalları üzerinden direkt olarak ulaşılan “Albaraka Banka Kartı”na sahip olunabilme imkanı ve alışverişlerde kullanabilme imkanı gerçekleştirildi.

Albaraka Dijital Banka Kartı Hizmeti

Albaraka Dijital Banka Kartı Hizmeti
Albaraka Dijital Banka Kartı Hizmeti

Açıklama üzerinden konuyla ilgili görüşlerini dile getiren Albaraka Türk Dijital Kanallar ve Ödeme Sistemleri Direktörü Yasemin Aydın, müşteriler üzerinden Albaraka Mobil ve İnternet Şubesi üzerinden kart başvuru ve kurye süreci beklemeden saniyeler içerisinde dijital banka kartı oluşturabileceklerini açıkladı. Bunun üzerine bir de alışverişlerde de kullanılabileceğini bildirdi.

Albaraka Türk müşterisi olmayanlar için ise şube üzerinden gitmeye gerek kalmadan, çok kolay bir yöntemle Albaraka Dijital Banka kartına sahip olabileceklerini dile getirdiler. Bu konuda Aydın şunları da dile getirdi:

“Müşteri olma işlemi, şubeye gitmeye gerek kalmadan Albaraka Mobil üzerinden dakikalar içinde gerçekleşiyor. Dijital banka kartına sahip olmak isteyenlerin uygulama marketlerinden Albaraka Mobil’i indirmeleri ve görüntülü görüşme sürecini tamamlayarak müşteri olmaları yeterli. Süreç tamamlandığında kartta anında hazır oluyor, ekstra bir işlem yapmaya gerek kalmıyor.” ifadelerini kullandı.

Kartının Ücretsiz Kullanım Hakkı Mevcut

Kartının Ücretsiz Kullanım Hakkı Mevcut
Kartının Ücretsiz Kullanım Hakkı Mevcut

Albaraka Dijital Banka Kartının ücretsiz kullanıma açık olduğunu bildiren ve yıllık kart ücretinde ekstre ücreti, işlem ücretini masrafların olmadığını belirterek dikkatleri çeken Aydın, bu kart çözümünü müşterilerin bankaya ilettikleri görüş ve önerilerini dikkate aldığını belirtti. Ayrıca geliştirdiklerini ve müşterilerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda farklı çözümler sunmaya devam edeceklerini de göz ardı etmeden açıklamalarında bulundurdu.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.