Albaraka’dan Albaraka Dijital Banka Kartı Hizmeti

0
Albaraka'dan Albaraka Dijital Banka Kartı Hizmeti

Albaraka’dan bir adım daha geldi ve Albaraka Dijital Banka kartı hizmeti sunmak için yeniliğe başladı.

Albaraka Türk, hala devam eden salgın ve artan dijitalleşme sonucunda bu faaliyetlerin getirdiği değişim ve ihtiyaçtan yola çıkarak hızlı ve yenilikçi bir kart ürünü yaratarak Albaraka Dijital Banka Kart‘ını müşterilerinin hizmetine sundu.

Albaraka Türk tarafından gelen adımlara göre, müşterilerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak üzere hayatlarını kolaylaştırmaya devam eden banka olarak devamlılık sağlayacaklarını bildirdi. Şubeye gitmeden ve kart teslim sürecini beklemeden dijital kanalları üzerinden direkt olarak ulaşılan “Albaraka Banka Kartı”na sahip olunabilme imkanı ve alışverişlerde kullanabilme imkanı gerçekleştirildi.

Albaraka Dijital Banka Kartı Hizmeti

Albaraka Dijital Banka Kartı Hizmeti

Açıklama üzerinden konuyla ilgili görüşlerini dile getiren Albaraka Türk Dijital Kanallar ve Ödeme Sistemleri Direktörü Yasemin Aydın, müşteriler üzerinden Albaraka Mobil ve İnternet Şubesi üzerinden kart başvuru ve kurye süreci beklemeden saniyeler içerisinde dijital banka kartı oluşturabileceklerini açıkladı. Bunun üzerine bir de alışverişlerde de kullanılabileceğini bildirdi.

Albaraka Türk müşterisi olmayanlar için ise şube üzerinden gitmeye gerek kalmadan, çok kolay bir yöntemle Albaraka Dijital Banka kartına sahip olabileceklerini dile getirdiler. Bu konuda Aydın şunları da dile getirdi:

“Müşteri olma işlemi, şubeye gitmeye gerek kalmadan Albaraka Mobil üzerinden dakikalar içinde gerçekleşiyor. Dijital banka kartına sahip olmak isteyenlerin uygulama marketlerinden Albaraka Mobil’i indirmeleri ve görüntülü görüşme sürecini tamamlayarak müşteri olmaları yeterli. Süreç tamamlandığında kartta anında hazır oluyor, ekstra bir işlem yapmaya gerek kalmıyor.” ifadelerini kullandı.

Kartının Ücretsiz Kullanım Hakkı Mevcut

Kartının Ücretsiz Kullanım Hakkı Mevcut

Albaraka Dijital Banka Kartının ücretsiz kullanıma açık olduğunu bildiren ve yıllık kart ücretinde ekstre ücreti, işlem ücretini masrafların olmadığını belirterek dikkatleri çeken Aydın, bu kart çözümünü müşterilerin bankaya ilettikleri görüş ve önerilerini dikkate aldığını belirtti. Ayrıca geliştirdiklerini ve müşterilerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda farklı çözümler sunmaya devam edeceklerini de göz ardı etmeden açıklamalarında bulundurdu.

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version