Ana SayfaKredilerAnadolubank 2016 Konut Kredisi Faiz Oranları 0,99’a Düştü

Anadolubank 2016 Konut Kredisi Faiz Oranları 0,99’a Düştü

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Anadolubank Konut Kredisi

Geçtiğimiz ay yapılan çalışmayla birlikte birçok bankanın konut kredisi faiz oranları 1 puanın daha altına düştü. Konut kredisi faiz oranları düşen bankalardan biri de Anadolubank oldu. Öyle ki henüz en büyük bankalar bile kredi faiz oranını 1 puanın altına düşürmemişken Anadolubank konut kredisi faiz oranlarını 0,99’a düşürdü. Bu sayede konut kredisi almak isteyen kişiler geçmişteki oranlara nazaran daha uygun kredi faizleriyle kredi alabiliyorlar.

Anadolubank konut kredisi faiz oranları banka tarafından 0,99 olarak belirlenmiştir. Eğer bir kişi bu bankadan 100 bin lira kredi almak isterse bu kişinin ödemesi gereken konut kredisi faiz oranı da 0,99 olacaktır. Bu bağlamda tercih edilebilecek bankalardan biri olan Anadolubank sayesinde kredi alacak olan kişilerin çeşitli masrafları ödemeleri gerektiğini unutmamaları gerekmektedir.

Anadolubank sayesinde alabileceğiniz kredi evinizin değerinin en fazla dörtte üçü kadar olabilir, bu kredi için kefil şartı da bulunmuyor. Alınan kredi için en fazla 120 ay vade talep edilebilir. Alınan kredi için ödenmesi gereken toplam masraf 100 bin liralık bir kredi için 500 liradır. Ek masraf ve ücretlerle ilgili bilgi almak için Anadolubank şubelerine uğrayabilirsiniz.

Anadolubank konut kredisinin yıllık maliyet oranı yüzde 13 olarak hesaplanmıştır.

Bu kredi sayesinde 100 bin lira alan kişiler 120 ay vadeli bir şekilde krediyi ödemek istedikleri zaman ayda 1427 lira öderler. Toplam geri ödeme ise bu kredi için 171 bin 833 liradır.

Kredi için geri ödenecek olan toplam kredi faiz oranı miktarı 71 bin 833 liradır. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.