Ana SayfaKredilerHalkbank Emekliyi Güldüren İhtiyaç Kredisi

Halkbank Emekliyi Güldüren İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Emekli olmak bazen ihtiyaçları karşılamaya yetmiyor olabilir. Her zaman harcamaların, bütçeden ağır bastığı söylenebilir. Bu yüzden gerek yatırım gerekse ihtiyaçlar söz konusu olduğunda bankalar kapılarını bizlere aralar.

  Halkbank ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda her bireye (çalışana, emekliye, öğrenciye, kamuluya) özel fırsatları sizlere sunar. Halkbank’ın sunduğu kredi fırsatları ile siz de ihtiyacınıza özel fırsatları yakalayabilirsiniz.

  Gel gelelim emekliler için sunulan fırsatlara. Emeklilerin ihtiyaçları söz konusu olduğunda bankalar biraz zorlu bir kredi süreci sunabilir veya faiz oranları yüksek gelebilir. Halkbank Emekliyi Güldüren İhtiyaç Kredisi ile diğer bankalara nazaran daha uygun faiz oranları sizleri karşılıyor.

  Maaşını Halkbank’tan alan emekliler, dilerseler masrafsız seçeneklerden birini seçebilir, dilerseler de masraflı ama daha düşük faiz oranlarına sahip emekli kredisi hizmetlerinden faydalanabilirler. Emeklilere kredi veren banka, %1,25’ten başlayan faiz oranları uygulamaktadır.

  Emekli kredisi faiz oranları için uygulanan %1,25’ik faiz oranı masraflı seçenekler içindir. Masrafsız ihtiyaç kredisi seçenekleri için %1,35’lik faiz oranları sizleri karşımaktadır.

  İhtiyaç kredisi için belirtilen maksimum vade süresi 36 ay olarak sizlere sunulmaktadır. Kredi başvurusu yapmak isteyenler dilerseler hızlı bir şekilde SMS’le başvurubilirler. EMEKLI, Tc Kimlik No, Gelir bilgisi, Çekilmek İstenen Kredi Tutarı şeklinde aralarında boşluklarla birlikte 3452’ye mesajını gönderebilirsiniz.

  Böylece emekli kredisi için başvuru tamamlanabilir. Ben klasik yöntemleri tercih edeceğim diyenler içinse kredi başvurusu bağlamında Halkbank şubelerini ziyaret edebilirler. İnternet şubeler, Halkbank Dialog, web sitesi ve SMS ile başvurular yapılabilir. Bu sayılan yerlerden yapılan başvurular için kredi üst limiti 15 bin TL’dir.

  Şubelerden yapılacak olan ihtiyaç kredisi başvurularınızda kredi üst limitiniz 50 bin TL’dir.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,250TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Halkbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin en önemli finans kuruluşlarından olan Halkbank, yayımlamış olduğu banka iş ilanları ile personel...

  Merkez Bankası Yüksek Kur Talebinde Bulundu!

  Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), sektörde faaliyet gösteren bankalardan yüksek kur talebinde bulundu. Elde...

  Vakıfbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin devlet destekli ve en eski bankalarından olan Vakıfbank, yayımlamış olduğu yeni ilanlarla banka...

  Garanti BBVA Staj Başvuruları Başladı

  Garanti BBVA’nın yaptığı banka iş ilanları duyurusunda üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlayan programdan bahsedildi.Garanti...

  Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir?

  Taşıt Kredisi Nedir?Taşıt kredisi, bireysel müşterilere taşıt alımı için sağlanan bir tür tüketici kredisi...

  QNB Finansbank Lise Mezunu Alım Yapıyor

  İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...