Emekli olmak bazen ihtiyaçları karşılamaya yetmiyor olabilir. Her zaman harcamaların, bütçeden ağır bastığı söylenebilir. Bu yüzden gerek yatırım gerekse ihtiyaçlar söz konusu olduğunda bankalar kapılarını bizlere aralar.

Halkbank ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda her bireye (çalışana, emekliye, öğrenciye, kamuluya) özel fırsatları sizlere sunar. Halkbank’ın sunduğu kredi fırsatları ile siz de ihtiyacınıza özel fırsatları yakalayabilirsiniz.

Gel gelelim emekliler için sunulan fırsatlara. Emeklilerin ihtiyaçları söz konusu olduğunda bankalar biraz zorlu bir kredi süreci sunabilir veya faiz oranları yüksek gelebilir. Halkbank Emekliyi Güldüren İhtiyaç Kredisi ile diğer bankalara nazaran daha uygun faiz oranları sizleri karşılıyor.

Maaşını Halkbank’tan alan emekliler, dilerseler masrafsız seçeneklerden birini seçebilir, dilerseler de masraflı ama daha düşük faiz oranlarına sahip emekli kredisi hizmetlerinden faydalanabilirler. Emeklilere kredi veren banka, %1,25’ten başlayan faiz oranları uygulamaktadır.

Emekli kredisi faiz oranları için uygulanan %1,25’ik faiz oranı masraflı seçenekler içindir. Masrafsız ihtiyaç kredisi seçenekleri için %1,35’lik faiz oranları sizleri karşımaktadır.

İhtiyaç kredisi için belirtilen maksimum vade süresi 36 ay olarak sizlere sunulmaktadır. Kredi başvurusu yapmak isteyenler dilerseler hızlı bir şekilde SMS’le başvurubilirler. EMEKLI, Tc Kimlik No, Gelir bilgisi, Çekilmek İstenen Kredi Tutarı şeklinde aralarında boşluklarla birlikte 3452’ye mesajını gönderebilirsiniz.

Böylece emekli kredisi için başvuru tamamlanabilir. Ben klasik yöntemleri tercih edeceğim diyenler içinse kredi başvurusu bağlamında Halkbank şubelerini ziyaret edebilirler. İnternet şubeler, Halkbank Dialog, web sitesi ve SMS ile başvurular yapılabilir. Bu sayılan yerlerden yapılan başvurular için kredi üst limiti 15 bin TL’dir.

Şubelerden yapılacak olan ihtiyaç kredisi başvurularınızda kredi üst limitiniz 50 bin TL’dir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 − 1 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.