Odeabank Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları 2016

0

Odeabank Konut Kredisi Faiz Oranları 2016 Eylül

Odeabank, yenilikçi çözümleriyle taze bir başlangıçla bankacılık sektörüne katılan bankalardandır. Genç ve dinamik bir banka olarak sizlere özel kredi faiz oranlarıyla karşılaşabileceğiniz banka fırsatları ayağınıza getirmektedir.

Odeabank Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları 2016 yılına ait verilerle, kredi koşullarını değerlendirmeniz için sizlere sunuluyor.

İndirimli konut kredisi denilince genelde faiz oranları akla gelir ki çok da yanlış bir yargı değildir. Ödenen ücretlerin büyük bir bölümünü oluştururlar. Bankanın sunmuş olduğu konut kredisi faiz oranları %0,99 gibi oranlarla müşterileri karşılamaktadır.

Vadelere özel olarak şekillenmiş olan kredinin oranları %1,05’e kadar çıkmaktadır. Konut kredisi faiz oranlarının düşüşlerine binayen kendi bünyesinde de %0,99 ve %1,05 arasında değişen oranları bütün konut kredileri için uygulamış bulunmaktadır. Bankanın ödeme seçenekleri şekillendirilmiş olup sunduğu 3 konut kredisi şu şekildedir; Odea Mortgage, Transfer Mortgage, Bu Taksitler Ev Sahibi Yapar Kampanyası.

Sunulan bu konut kredileri için uygulanan kredi faiz oranları 60 aya kadar olan vadelerde %0,99 oranında sabit bir seyir izlemektedir. 61 aylık ve 120 aylık vade süreleri için bu oranlar yükselişe geçip %1,05’e çıkmaktadır.

Uygulanan bu konut kredisi faiz oranları için son seçenek olan Bu Taksitler İnsanı Ev Sahibi Yapar Kampanyası’nda üst limit 150 bin TL olarak belirtilmiştir.

Sizler de Odeabank Konut Kredisi Faiz Oranları’ndan size uygun seçeneği seçerek kredi hesaplamanızı bankanız aracılığıyla gerçekleştirebilir ve bütçenizi oluşturabilirsiniz. Böylece seçilen faiz oranlarıyla konutunuza sahip olabilirsiniz.  

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın