Ana SayfaKredilerOdeabank Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları 2016

Odeabank Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları 2016

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Odeabank Konut Kredisi Faiz Oranları 2016 Eylül

Odeabank, yenilikçi çözümleriyle taze bir başlangıçla bankacılık sektörüne katılan bankalardandır. Genç ve dinamik bir banka olarak sizlere özel kredi faiz oranlarıyla karşılaşabileceğiniz banka fırsatları ayağınıza getirmektedir.

Odeabank Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları 2016 yılına ait verilerle, kredi koşullarını değerlendirmeniz için sizlere sunuluyor.

İndirimli konut kredisi denilince genelde faiz oranları akla gelir ki çok da yanlış bir yargı değildir. Ödenen ücretlerin büyük bir bölümünü oluştururlar. Bankanın sunmuş olduğu konut kredisi faiz oranları %0,99 gibi oranlarla müşterileri karşılamaktadır.

Vadelere özel olarak şekillenmiş olan kredinin oranları %1,05’e kadar çıkmaktadır. Konut kredisi faiz oranlarının düşüşlerine binayen kendi bünyesinde de %0,99 ve %1,05 arasında değişen oranları bütün konut kredileri için uygulamış bulunmaktadır. Bankanın ödeme seçenekleri şekillendirilmiş olup sunduğu 3 konut kredisi şu şekildedir; Odea Mortgage, Transfer Mortgage, Bu Taksitler Ev Sahibi Yapar Kampanyası.

Sunulan bu konut kredileri için uygulanan kredi faiz oranları 60 aya kadar olan vadelerde %0,99 oranında sabit bir seyir izlemektedir. 61 aylık ve 120 aylık vade süreleri için bu oranlar yükselişe geçip %1,05’e çıkmaktadır.

Uygulanan bu konut kredisi faiz oranları için son seçenek olan Bu Taksitler İnsanı Ev Sahibi Yapar Kampanyası’nda üst limit 150 bin TL olarak belirtilmiştir.

Sizler de Odeabank Konut Kredisi Faiz Oranları’ndan size uygun seçeneği seçerek kredi hesaplamanızı bankanız aracılığıyla gerçekleştirebilir ve bütçenizi oluşturabilirsiniz. Böylece seçilen faiz oranlarıyla konutunuza sahip olabilirsiniz.  

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.