Garanti’den Okul Harcamalarına 50TL Bonus!

Google Haberlere Abone Ol:

Okulların açılması yaklaşınca velileri saran okul harcamaları telaşı en üst seviyeye çıkar. Çocuklardaki heyecanla birleşince stres kendini göstermeye başlar. Kiraydı, ev masraflarıydı derken okul masrafları sizi zorluyorsa, Garanti’den Okul Harcamalarına 50TL Bonus!

Garanti Bankası, okula geri dönen öğrenciler için çeşitli üye iş yerleriyle yapılan anlaşmalarda harcamalarınıza 50 TL veriyor. Market, giyim, eğitim ve kırtasiye harcamalarınız için Garanti yine kazandırıyor.

Yapacağınız 100 TL’lik veya üzeri alışverişlerde ilk alışveriş için 5 TL, ikinci bir alışverişte 10 TL kazanırken üçüncüde 15 TL, dördüncü alışverişiniz de de 20 TL kazanarak toplamda 50 TL sizlerin oluyor.

Kampanyaya BonusFlaş ile katılmanız durumundaysa sizleri 50 TL yerine 4. Alışverişte 20 değil 30 TL kazanmanızla birlikte 60 TL beklemektedir. Kampanyaya katılabilmeniz içinse Garanti Bonuslu, Money Bonuslu, Flexili, Paracardlı, Bonus Businesslı ya da Easyli olmanız gerekmektedir. Ayrıca Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanyaya katılım ücreti alınmaktadır. Bu ücret 4,99 TL’dir.

Aynı gün içerisinde aynı işyerinden harcama gerçekleştirmeniz durumunda sadece ilki kampanyaya dahil edilmektedir. Farklı ürün kategorileri için sanal mağaza satışlarında yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil tutulmamaktadır.

Garanti okul harcamaları kampanyası dahilinde sadece peşin ve taksitli işlemler geçerlidir. Kampanya sadece yurt içinde geçerliliğini korumaktadır. Kampanya için henüz bir son başvuru tarihi belirtilmemektedir. Garanti’nin kampanyalarına dahil daha fazla bilgi için ve bu kampanya hakkında detaylara erişmek için bankanın web sitesi ziyaret edilebilir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...