Garanti’den Okul Harcamalarına 50TL Bonus!

0

Okulların açılması yaklaşınca velileri saran okul harcamaları telaşı en üst seviyeye çıkar. Çocuklardaki heyecanla birleşince stres kendini göstermeye başlar. Kiraydı, ev masraflarıydı derken okul masrafları sizi zorluyorsa, Garanti’den Okul Harcamalarına 50TL Bonus!

Garanti Bankası, okula geri dönen öğrenciler için çeşitli üye iş yerleriyle yapılan anlaşmalarda harcamalarınıza 50 TL veriyor. Market, giyim, eğitim ve kırtasiye harcamalarınız için Garanti yine kazandırıyor.

Yapacağınız 100 TL’lik veya üzeri alışverişlerde ilk alışveriş için 5 TL, ikinci bir alışverişte 10 TL kazanırken üçüncüde 15 TL, dördüncü alışverişiniz de de 20 TL kazanarak toplamda 50 TL sizlerin oluyor.

Kampanyaya BonusFlaş ile katılmanız durumundaysa sizleri 50 TL yerine 4. Alışverişte 20 değil 30 TL kazanmanızla birlikte 60 TL beklemektedir. Kampanyaya katılabilmeniz içinse Garanti Bonuslu, Money Bonuslu, Flexili, Paracardlı, Bonus Businesslı ya da Easyli olmanız gerekmektedir. Ayrıca Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanyaya katılım ücreti alınmaktadır. Bu ücret 4,99 TL’dir.

Aynı gün içerisinde aynı işyerinden harcama gerçekleştirmeniz durumunda sadece ilki kampanyaya dahil edilmektedir. Farklı ürün kategorileri için sanal mağaza satışlarında yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil tutulmamaktadır.

Garanti okul harcamaları kampanyası dahilinde sadece peşin ve taksitli işlemler geçerlidir. Kampanya sadece yurt içinde geçerliliğini korumaktadır. Kampanya için henüz bir son başvuru tarihi belirtilmemektedir. Garanti’nin kampanyalarına dahil daha fazla bilgi için ve bu kampanya hakkında detaylara erişmek için bankanın web sitesi ziyaret edilebilir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın