ING Bank Personel Alımları 2016 Eylül

0

ING Bank Banka İş İlanları

Çalışanlarına mesleki olarak kendilerini geliştirebilecekleri, yeni fırsatlar yakalayabilecekleri olanaklar sağlayan ING Bank personel alımları gerçekleştirmektedir.

Banka iş ilanları doğrultusunda ING Bank Personel Alımları 2016 Eylül ayı için geçerlidir. İlanda belirtilen bölüm CRM ve Müşteri Analitiği Bölümü’dür. İstanbul’da görevlendirilmek üzere değerlendirilecek adaylar için bazı şartlar koşulmaktadır.

Hem yurt içi hem yurt dışı kariyerinizde uluslarası bir kariyerle iş hayatında sağlam adımlarla devam etmek isteyen bireyler iş başvurusu için şu niteliklere sahip olmalıdır; Üniversitelerin MIS, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Enformatik, Matematik gibi bölümlerinden mezun adaylar, minimum 2 yıllık bir iş deneyimi olan adaylar değerlendirilmektedir.

Ayrıca personel alımı için aranan diğer nitelikler şu şekilde devam etmektedir;

  • CRM, Pazarlama, süreç tasarımı ve müşteri deneyimin geliştirilmesinde rol oynayacak veya bu konulara ilgili,
  • Problemleri çözmede başarılı, olaylara çok boyutlu olarak yaklaşabilen,
  • Planlama yeteneği olan, iletişim ve ikna yetenekleri gelişmiş,
  • İyi derecede İngilizce bilgisi olan,
  • Erkek adaylar içinse askerlik görevinin tamamlanmış olması ya da en az 2 yıl tecilli olması

Banka iş ilanında belirtilen bu niteliklere uygun olduğunuzu düşünmeniz halinde sizler de ING Bank bünyesinde görev almak için iş ilanına başvurabilirsiniz.

Personel alımları gerçekleştirilecek pozisyonlar; Uzman Yard., Uzman ya da Kıdemli Uzman kişilerdir. Bankanın iş ilanında belirttiği tanımda kabaca CRM alanlarına yönelik stratejilerin desteklenmesi, müşterileri ihtiyaçlarına paralel çözümler, yeni pazarlama bakış açıları, tüm ekiple birlikte koordine bir çalışma ve gerekli bilgilendirilmelerin yapılması sağlanmalıdır.

Bankanın personel alımı için başvurularınızı en geç 9 Eylül 2016 tarihinde gerçekleştirebilirsiniz.

ING Bank Personel Alımları 2016 Eylül, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-crm-ve-musteri-analitigi-bolumu-1643733

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version