Ana SayfaKredilerİş Bankası Masrafsız Konut Kredisi Faiz Oranları 0,99’dan Başlıyor!

İş Bankası Masrafsız Konut Kredisi Faiz Oranları 0,99’dan Başlıyor!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’nin Ev Kredisi Kampanyası

İş Bankası konut kredisi faiz oranlarını güncelledikten sonra yeni bir konut kredisi kampanyasıyla karşımıza çıktı. Bu kampanyaya göre İş Bankası’ndan konut kredisi almak isteyen kişiler artık iki farklı paketten birini seçebilecekler. İlk paket masraflı kredi, ikinci paket ise masrafsız konut kredisidir. Her iki kredi için de toplam olarak ödenmesi gereken ücret birbirine yakın. Ancak masraflar da kredinin içine dâhil edilsin, onları da taksitlerle öderim diyorsanız masrafsız ihtiyaç kredisi almanız daha doğru olacaktır.

İş Bankası konut kredisi kampanyasının birinci paketi masraflı konut kredisi paketidir. Bu kredi paketinden faydalanmak isteyen kişilerin kredinin yüzde 0,5’i kadar tahsis ücreti ödemeleri gerekmektedir. Buna ek olarak hayat sigortası yaptırmak da kredi için zorunludur. Masraflı olarak tanıtılan bu ilk paketi alan kişilerin kredi aldıklarında karşılaşacakları faiz oranı 0,95’tir.

Masrafsız konut kredisi olarak sunulan konut kredisi kampanyasında ise hayat sigortası ve kredi tahsis ücreti bulunmuyor. Yani isteyenler bu ücretleri ödemeden de kredi alabiliyorlar. Ancak masrafsız olarak aldığınız kredinin faiz oranı artış gösteriyor. Öyle ki bu kredi için belirlenen kredi faiz oranı 0,99’dur. Size en yakın İş Bankası şubesine giderek her iki kredi paketi için de bir ödeme dokümanı talep edebilir, buna göre kredi paketlerinden herhangi birini seçebilirsiniz.

İş Bankası konut kredisi kapsamında masraflı kredi paketinden faydalanmak istediğiniz zaman 100 bin lira çektiğinizde 120 aylık vadede aylık olarak 1400 lira ödemeniz gerekecektir. Ancak aynı kredinin masrafsız paketinde ise aylık olarak ödemeniz gereken ücret 1427 lira olacaktır. Yani kısaca belirtmek gerekirse masrafsız kredi ile masraflı kredi arasında taksit olarak 27 lira fark ediyor. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,209TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.