Ziraat Bankası Engelsiz Destek Paketi

0

Ziraat Bankası, kurulduğu günden bu yana insana verdiği değerle ön plana çıkan bankalardan bir tanesi olmuştur. İnsana verdiği kadar topluma da değer vermiş, toplumun içindeki kesimlerin ihtiyaçlarına da cevap vermektedir.

Toplumsal farkındalığı esas alarak hizmet veren banka engelliler için de kredi veriyor. Ziraat Bankası Engelsiz Destek Paketi, engellerin ortadan kalkmasına yardımcı oluyor. 60 aya varan vadelerle birlikte engellilere kredi veren banka,  ticari faaliyetlerin desteklenmesini amaçlamaktadır.

Hem ülke ekonomisine hem de engellilerin finansal ihtiyaçlarının da karşılabilmesini amaçlanan kredi, uygun ve masrafsız kredilerden oluşmaktadır. Banka, özel ürünler sunarak çeşitli indirimleri de, destek paketi kapsamında uygulamaktadır. Engelsiz destek paketi içerisinde Bireysel Emeklilik Sistemi ve Sigortalara ilişkin çözümlere kadar çeşitli ürünlerle sunulmaktadır. Üstelik engelli bireylere iş imkanı sağlayan firmalar da bu paketten yararlanabiliyor.

İhtiyaçlarını ticari alanlarda görmek isteyen engellilere sağlanan bu kredi internet bankacılığına sahip olan ve en az 2 adet otomatik ödeme talimatı bulunan, engelli bireylere ve engellilere iş imkanı sağlayan firmalara Engelsiz Destek Paketi için şu avantajları sağlamaktadır;

  • 60 aya varan vade fırsatları,
  • Uygun koşullarda sağlanan faiz oranları (faiz oran bilgisi için bankayla görüşmeniz gerekmektedir.)
  • Dilerseniz kendiniz, eşiniz ve 18 yaş üstü çocuklarınızın yararlanabileceği bireysel emeklilik sistemi
  • Bankacılık işlemlerine özel avantajlar,
  • Ziraat Sigorta ile sağlanmış Sigorta Hizmetleri, Ziraat Finans Grubu ayrıcalıkları.
İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

Ziraat Bankası Engelsiz Destek Paketi hakkında daha detaylı bilgi için bankayla iletişim kurabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın