Alternatif Bank Genel Başvuru Alımı Yapıyor! 11 Ocak 2022 Son Başvuru!

0
Alternatif Bank Genel Başvuru Alımı Yapıyor!
Alternatif Bank Genel Başvuru Alımı Yapıyor!

İki banka arasındaki etkileşim yönünden en üst seviyeye çıkması ile kurumsal dönüşümünü tamamlayan Alternatif Bank Genel Başvuru alımlarına başladı.

Uluslararası piyasalarda itibar ve kredibilite oranlarını da arttırmayı hedeflerken her alanda daha ileriye gidebilmek için Alternatif Bank Genel başvuru alımlarına başladı.

“Müşterimizi Sahipleniriz”, “Çözüme Ulaştırırız”, “İlkleri Gerçekleştiririz”, “Yorulmadan Çalışırız”, “İçtenlikle Yaklaşırız” sloganlarıyla hedeflerini ve müşteriye yönelik düşüncelerini açıkça belirten banka olarak İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya) bölgelerinde çalıştırılmak üzere Alternatif Bank Genel Başvuru ile alımlara başladı.

Alternatif Bank Genel Başvuru için Nitelikler

Alternatif Bank Genel Başvuru için Nitelikler
Alternatif Bank Genel Başvuru için Nitelikler
 • Gelişim zihniyetine sahip olmak,
 • Başarı ve sonuç odaklı çalışmak,
 • Öğrenmeye açık olmak,
 • İletişimi kuvvetli, etki yaratabilen, ikna kabiliyeti yüksek potansiyele sahip,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • İş bilinci kuvvetli ve işini geliştirmek için çalışma gerçekleştiren,
 • Müşteri odaklı çalışabilmek.

Yeni mezun ya da mezuniyetinden sonra en az 1 yıllık iş deneyimine sahip adayların başvuruları bekleniyor.

Başvurular, aday veri tabanında saklı tutulacak, niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda değerlendirmeye alınacaktır.

Alternatif Bank İşe Alım Süreci

Alternatif Bank İşe Alım Süreci
Alternatif Bank İşe Alım Süreci

İş birimlerinde stratejik iş ortağı olarak ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ederek, en uygun adayları kazandırma hedefiyle; katılmak isteyen deneyimli ve deneyimsiz adaylar için farklılaşan işe alım süreçleri uygulanmaktadır.

 • Deneyimli adaylara yönelik pozisyonlarda:
 • Görevin gerektirdiği bilgi ve tecrübeye sahip,
 • Yüksek performans odaklı,
 • Kurum kültürüne uyum sağlayabilecek,
 • Üniversite mezunu adaylar değerlendirme süreçlerine dahil edilerek,
 • İşin gereklerine uygun bulunmaları halinde Alternatif Bank ailesine katılabilir.

Deneyimsiz adaylara yönelik pozisyonlarda ise mülakat görüşmeleri öncesinde adaylara Genel Yetenek Sınavı uygulanır.

Genç Alternatif Bank’lı Programlar

Genç Alternatif Bank’lı Programlar
Genç Alternatif Bank’lı Programlar

Lise Stajı: İlgili eğitim dönemi boyunca haftada 3 gün stajına devam edebilecek adaylar değerlendirilir. Başvurular; YetenekveGelisimYonetimi@alternatifbank.com.trmail adresine özgeçmişlerini göndererek yapılabilir.

Yaz Dönemi Zorunlu Staj: Öğrenim gördüğü okul ve bölümü kapsamında zorunlu stajı bulunan öğrenciler, Mart – Mayıs ayları arasında değerlendirilmek üzere YetenekveGelisimYonetimi@alternatifbank.com.trmail adresine özgeçmişlerini göndererek başvuru yapabilirler.

Uzun Dönem Staj: “Gelecek Sen” isimli uzun dönem staj programımız ile, üniversitelerin 3. sınıf, 4. sınıf ve yüksek lisans öğrencilerine 3- 6 aylık sürelerde, sektörümüzü, bankamızı ve bölümlerimizi yakından tanıma ve deneyimleme imkanı sağlıyoruz.

Son başvuru tarihi 11 Ocak 2022’dir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanlarıkamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/alternatif-bank-genel-basvuru-2523612
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın