Ana SayfaKredilerING Bank Kredi Faiz Oranları 2016 Eylül

ING Bank Kredi Faiz Oranları 2016 Eylül
I

-

Kredi Faiz Oranları 2016 Verilerine Genel Bakış

ING Bank, kredi ürünleri her müşteriye özelleştirilmiş olarak sunulmaktadır. Bankanın sunduğu ürünlerle ihtiyaçlarınızı karşılanmaya çalışılmaktadır.

En uygun kredi faiz oranlarına erişmek istediğinizde bankaların her fırsatını detaylı bir incelemeye tabii tutmanız gerekir. Her bankanın hangi üründe nasıl bir oran uyguladığını bilmek karşılaştırma yaparken de sizlere kolaylık sağlamaktadır.

Genel itibariyle bankanın bütün kredileri ele alınırsa ING Bank Kredi Faiz Oranları 2016 Eylül  (ihtiyaç, konut, taşıt) bankanın faiz oranları %0,99 gibi oranlarla başlamaktadır. Bankanın bu faiz oranları %2’ye kadar dayanabilmektedir.

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2016 Eylül

İhtiyaç kredisi hizmetlerinden faydalanmak isteyenler için banka, özelleştirilmiş kredi hizmetleri sunmaktadır. Nasıl bir özelleştirilmiş hizmet? Yani, kişiye özel ihtiyaç kredisi faiz oranları gözetmektedir. Borcuna sadık müşteriler ve kredi skoru yüksek müşteriler daha uygun koşullarda (%0,99 kredi faiz oranları gibi) kredi kullanabiliyorsan, aksi durumdaki kişiler için daha yüksek oranlar uygulanmaktadır.

Bankanın bu ihtiyaç kredisi için belirttiği faiz oranları artarak %1,99’a kadar çıkabilmektedir. Bankanın diğer ürünleri için uyguladığı oranlar şu şekildedir; E-Kredi  %1,49, Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi %1,29, Mini Kredi %1,99, İndirimli İhtiyaç Kredisi %1,59, İpotekli İhtiyaç Kredisi %1,34, Emekli Kredi %1,44, Maaş Müşterilerine Özel %1,34 ve ING Alışverişçi %1,29 faiz oranları banka kredilerinde uygulanan oranlardır.

Konut Kredi Faiz Oranları 2016 Eylül

Bankanın Sabit Taksitli Mortgage Kredisi, değişen vade seçenekleriyle farklı kredi faiz oranlarına tabi tutulmanıza sebep olabilir.

Bankanın ürünü için uyguladığı faiz oranlarıysa %0,99 gibi kredi faiz oranlarıyla başlamaktadır. 36 aya kadar geçerli olan bu oranlar, 37 ve 60 aylık vade süreleri için %1,01 olmaktadır.

Kredinin faiz oranları 61 ve 120 ay vadelik sürelerinde biraz daha artış göstererek %1,14’e kadar çıkmaktadır. Bunlar BSMV’nin muaf tutulduğu faiz oranları olarak belirtilmektedir.

Taşıt Kredisi Faiz Oranları 2016 Eylül

Banka, beğendiğiniz arabanın anahtarını elinizde tutmanız için kısa vadeli kredi kullanımlarında diğer bankalara nazaran daha uygun fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlar %1,04’lük kredi faiz oranlarıyla karşınıza çıkmaktadır.

Düşük vadelerde %1,04 faiz oranları uygulanırken 48 aylık vadelerdeyse %1,44’lük oranlar müşterilere sunulmaktadır.

 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,249BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol