Krediler Denizbank İhtiyaç Kredisi Kredi Faiz Oranları

Denizbank İhtiyaç Kredisi Kredi Faiz Oranları

Son Güncelleme:

Denizbank İhtiyaç Kredisi

Kurban Bayramı’nın yaklaşıyor oluşu birçok kişiyi maddi konularda telaşa soktu. Bazı bankalar çeşitli ihtiyaç kredilerinin isimlerini bayram kredisi yaparak müşterilerinin karşısına çıktılar. Bazı bankalar da eskisi gibi ihtiyaç kredisi vermeye devam ediyor. Denizbank’tan alınabilecek ihtiyaç kredilerinin birkaç farklı kampanya dâhilinde sunulduğunu görüyoruz. Yani bu bankadan ihtiyaç kredisi almak isteyen kişiler evvela hangi kredi kampanyasından faydalanmak istediklerini bildirmeliler. Daha sonra ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirler.

Denizbank standart ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanarak 10 bin liralık kredi başvurusu yapmanız mümkün. Kredi başvurunuz için birtakım masrafların da sizlerden alınacağını unutmamanız gerekiyor. Bunlar klasik olarak kredi tahsis ücreti, hayat sigortası bedeli ve çeşitli vergilerdir.

Denizbank ihtiyaç kredisi için belirlenen kredi faiz oranı yüzde 1,84 olup bu oran değişmez. Yani bu kredide müşterinin durumuna göre kredi faiz oranı belirlenmiyor.

Denizbank ihtiyaç kredisi için belirlenen yıllık maliyet oranı ise tam yüzde 30,47’dir. Bu oranın gerçekten çok fazla olduğunu görebiliyoruz.

Kredi tahsis ücreti için her 10 bin liralık kredide 52,5 TL ödemeniz gerekiyor. Yani 20 bin lira çektiğinizde 105, 40 bin lira çektiğinizde 210 lira kredi tahsis ücreti ödemeniz gereklidir.

Kredi kampanyası dâhilinde çektiğiniz kredi için talep edebileceğiniz vade seçenekleri 1 ay ile 36 ay arasında değişmektedir, bu vade seçeneklerinden biri kredi başvurusu esnasında seçmeniz gerekiyor. Bu krediye başvurmak için doğrudan Denizbank internet sitesini kullanabilirsiniz.

36 ay vadeli 10 bin lira kredinin aylık taksit ödemesi yaklaşık olarak 405 lira olacaktır. Yani kredinin toplamda geri ödemesi bu durumda 14 bin 600 lira oluyor. 3 yıl vade ile almış olduğunuz Denizbank ihtiyaç kredisi için toplamda 4 bin 600 liralık bir geri ödeme yapmanız söz konusu olacaktır.

Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın