Ana SayfaKredilerDenizbank 300 Ay Vadeli Konut Kredisi Faiz Oranları

Denizbank 300 Ay Vadeli Konut Kredisi Faiz Oranları

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Denizbank vermiş olduğu konut kredisinde kredi faiz oranlarını sabit tutan bir bankadır. Ancak birçok banka konut kredisi faiz oranlarını 1 puanın daha altına çekerken Denizbank konut kredisinde geçerli olan kredi faiz oranı 1,19’dur. Yani bu bankanın henüz kredi faiz oranları konusunda herhangi bir indirime gitmediğini belirtebiliriz.

Denizbank Mortgage kredisinin en avantajlı özelliklerinden biri artan vadeye rağmen kredi faiz oranının artmamasıdır. Öyle ki 120 ay vade istediğinizde de 300 ay vade istediğinizde de kredinizin faiz oranı sabit kalıyor. Sabit kalan kredi faiz oranı ise yüzde 1,19’dur.

Bu kredi kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin internetten de başvuru yapılabildiğini bilmesi gerekiyor. Başvurunuz sonucunda sizlere bir ön bilgilendirme yapılıyor. Eğer kredi çıkacaksa bankaya giderek gerekli başvuruları tekrar yapabiliyorsunuz.

Bu kredi için birçok masrafı yine bankaya ödemeniz gerekiyor. Örneğin 100 bin liralık bir kredi aldığınızı varsayarsak bu kredi için 500 lira kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekir. Bunun yanı sıra evin konumu ve büyüklüğüne göre değişken olmakla birlikte bir de Ekspertiz ücreti ödemeniz gerekecektir.

Krediye ek olarak hem hayat sigortası hem de DASK yaptırmanız gerekiyor. Bunun için ödemeniz gereken bedeller de çeşitli etkenler nedeniyle değişiklik gösterebilir.

Eğer 100 bin liralık bir kredi aldıysanız 120 aylık vadede aylık olarak masraflar haricinde 1569 TL geri ödeme yapmanız gerekmektedir. Toplamda ise geri ödemeniz gereken ücret 188 bin 345 liradır.

Denizbank konut kredisinden faydalanarak kredi çektiğinizde 10 yıl vadede bu krediyi geri öderseniz fazladan 88 bin 345 lirayı bankaya ödemiş olursunuz. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.