Ana SayfaKredilerYapı Kredi Emekliye İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Yapı Kredi Emekliye İhtiyaç Kredisi Kampanyası
Y

-

Emekliliğinizde de ihtiyaçlarınız bütçenizi aşıyor olabilir. Emekliliğinizdeki harcamalarınıza para yetiştirememeniz canınınızı sıkıyorsa, bankaların kredi ürünleriyle bu sorunlara çözüm bulabilirsiniz.

Emekliye kredi veren bankalar, özel ürünleriyle fırsatlarını sunmaktadır. Bazen yüksek faiz oanlarıyla da karşılaşabilirsiniz. Ancak Yapı Kredi Emekliye İhtiyaç Kredisi Kampanyası, diğer bankalara nazaran daha uygun koşullarda sizlere kredi hizmeti sağlamaktadır.

Bankanın ihtiyaç kredisi hizmeti ile 36 aya varan vadelerde kredinizi geri ödeme fırsatınız bulunmaktadır.

Bütçenizi de zorlamadan kullanacağınız bu emekli kredisi fırsatı, taksitlerinizi ayda bir ya da üç ayda bir dilediğiniz gibi ödeme imkanı sunuyor. Emeklilere sunulan bu ihtiyaç kredisi için başvurularınızı bankanın Kredi Şimdi kanalı aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi başvurusu için Yapı Kredi şubelerini de ziyaret etmeniz mümkündür. Bankanın emekli kredisi için sunduğu fırsatlarla birlikte uyguladığı faiz oranları %1,24’ten başlamaktadır. Bu oranlar tutara veya vadeye  göre değişiklik göstermektedir. 5 bin TL için %1,27 gibi oranlarla karşılaşabilirsiniz. 10 bin TL’lik ve 15 bin TL’lik kredilerdeyse %1,24 faiz oranları belirtilmektedir.

Banka örnek ödeme planı kapsamında emekliye kredi fırsatı için 5 bin TL’lik kredi 24 aylık vade süresi %1.27 faiz oranıyla aylık 250 TL’lik taksitler içermektedir. Kredi tahsis ücreti kredi tutarının binde 5’i kadar alınmaktadır. Aylık toplam maliyet oranı %1,57, yıllık toplam maliyet oranıysa %18,83’tür.

Kredi başvurusu için bilgi almak isteyenler bankanın iletişim kanallarını kullanabilirler.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol