Ana SayfaKredilerYapı Kredi Emekliye İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Yapı Kredi Emekliye İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Emekliliğinizde de ihtiyaçlarınız bütçenizi aşıyor olabilir. Emekliliğinizdeki harcamalarınıza para yetiştirememeniz canınınızı sıkıyorsa, bankaların kredi ürünleriyle bu sorunlara çözüm bulabilirsiniz.

Emekliye kredi veren bankalar, özel ürünleriyle fırsatlarını sunmaktadır. Bazen yüksek faiz oanlarıyla da karşılaşabilirsiniz. Ancak Yapı Kredi Emekliye İhtiyaç Kredisi Kampanyası, diğer bankalara nazaran daha uygun koşullarda sizlere kredi hizmeti sağlamaktadır.

Bankanın ihtiyaç kredisi hizmeti ile 36 aya varan vadelerde kredinizi geri ödeme fırsatınız bulunmaktadır.

Bütçenizi de zorlamadan kullanacağınız bu emekli kredisi fırsatı, taksitlerinizi ayda bir ya da üç ayda bir dilediğiniz gibi ödeme imkanı sunuyor. Emeklilere sunulan bu ihtiyaç kredisi için başvurularınızı bankanın Kredi Şimdi kanalı aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi başvurusu için Yapı Kredi şubelerini de ziyaret etmeniz mümkündür. Bankanın emekli kredisi için sunduğu fırsatlarla birlikte uyguladığı faiz oranları %1,24’ten başlamaktadır. Bu oranlar tutara veya vadeye  göre değişiklik göstermektedir. 5 bin TL için %1,27 gibi oranlarla karşılaşabilirsiniz. 10 bin TL’lik ve 15 bin TL’lik kredilerdeyse %1,24 faiz oranları belirtilmektedir.

Banka örnek ödeme planı kapsamında emekliye kredi fırsatı için 5 bin TL’lik kredi 24 aylık vade süresi %1.27 faiz oranıyla aylık 250 TL’lik taksitler içermektedir. Kredi tahsis ücreti kredi tutarının binde 5’i kadar alınmaktadır. Aylık toplam maliyet oranı %1,57, yıllık toplam maliyet oranıysa %18,83’tür.

Kredi başvurusu için bilgi almak isteyenler bankanın iletişim kanallarını kullanabilirler.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.