Ana SayfaEkonomi18 Yaş Altı Banka Hesabı Açabileceğiniz 3 Banka

18 Yaş Altı Banka Hesabı Açabileceğiniz 3 Banka

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

 

Ancak sizin de bildiğiniz gibi, banka hesabı açmak için 18 yaş üstü olmanız gerekli. Bugünkü makalemizde 18 yaşın altında banka hesabı açabileceğiniz bankalara göz atacağız. Fakat şuda aklınızda bulunmalı, velinizle birlikte her bankadan 18 yaş altı olsanız bile banka hesabı açabilirsiniz. Buradaki 3 banka, 18 yaş altı gençlere birtakım avantajlar sunan bankalardır.

VakıfBank – Junior

  Aile büyüğünüz ile herhangi bir VakıfBank şubesine giderek açabilirsiniz. Bu kart ile sıradan banka işlemlerini yapabilirsiniz. Ayrıca VakıfBank’tanyatırım,birikim hesabı açabilirsiniz. Birikim hesabı özellikle genç yaşta birikim yapmak isteyenler için güzel bir imkan.VakıfBankJunior hesabı açmak için 18 yaşın altında olmanız yeterli.

Akbank – Exi26

  Akbank’ın ise 16-26 yaş arası gençlere sunduğu bir kart mevcut. Yine bir büyüğünüz ile giderek bu karta sahip olabilirsiniz.Bu kartla da sıradan banka kartıyla yaptığınız işlemleri yapabiliyorsunuz. Ayrıca Akbank Exi26 kartı alışveriş yaptığınızdachip-para yüklüyor. Daha sonra bu chip-paraları kullanabiliyorsunuz.

Türkiye İş Bankası – İlk İmza

  İş Bankası tarafından 18 yaş altı gençlere sunulan ilk imza kartıdır. Bir büyüğünüzleherhangi bir İş Bankası şubesine gidip İlk İmza ’ya sahip olabilirsiniz ve çoğu bankada olduğu gibi adınıza kayıtlı kart size verilir. Yatırım hesabı açmak isterseniz İş Bankasında da mevcut.

Her bankadan alabileceğiniz kartlar mevcut. Ancak bu bankalar birtakım avantajlar sağlıyor. Bunları linklerden ve de bankaların kendi sitelerinden öğrenebilirsiniz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.