TEB Banka İş İlanları

TEB, Türkiye’de dinamik olarak aktif bir şekilde faaliyet gösteren bankalardan bir tanesidir. Bankanın her gün yenisini sunduğu ürünlerle müşterilerin ilk tercihleri arasında yer almak hedeflenir.

Banka çalışanları için de aynı düzeyde bir memnuniyet amaçlamaktadır. Mevcut potansiyelinizin emin ellerde değerlendirilmesini istiyorsanız bankacılık sektörüne TEB ile giriş yapabilirsiniz. Tüm fikirlerinizin değerli olduğu banka personel alımları gerçekleştirmektedir.

TEB Personel Alımları 2016 kapsamında Kurumsal Kredi Tahsis Yöneticisi ve Yönetici Yardımcısı pozisyonları için adayların iş başvurusu beklenmektedir. Çalışma yeri olaraksa İstanbul Asya belirtilmektedir.

İş ilanlarına başvuru yapacak kişilerin finansal tablolar analizinin iyi olması ve yorumlama konusunda hakim olması istenmektedir. Ayrıca personel alımı için minimum 3 yıllık bir deneyim şartı da koşulmaktadır. Banka değerlendirmeye alınacak adayların iyi derecede İngilizce bilmelerini istemektedir. İngilizce prezentasyon yapabilen ve sözlü iletişimlerde de İngilizcesi güçlü olan kişiler değerlendirilecektir.

Banka iş ilanında ayrıca sorumluluk duygusu gelişmiş ve analitik düşünebilen, temsil kaabiliyeti güçlü kişiler değerlendirilmektedir.

Şube ile olan ilişkilerinizin ve iletişim yeteneğinizin başarılı bir şekilde yürütülebileceği fikrindeyseniz banka iş ilanlarına başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Personel alımları yapacak olan bankanın ayrıca iş tanımı da ilanda belirtilmektedir.

İş ilanında belirtilen tanım ışığında; şubelerin yönlendirdiği teklifler doğrultusunda firmaların mali yapısına yönelik yorumlamalar ve limit tahsisi görüşmelerinin gerçekleştirilmesi, kredi komitelerine ilişkin İngilizce sunumların hazırlanabilmesi gerekmektedir. Ek olarak yine iş ilanında belirtilen son iş tanımı maddesi, firmaların kredi kullanımları ve sonrası için yakın takiplerinin sürdürülerek durumlarının incelenmesinin yapılmasıdır.

Personel alımı gerçekleştiren bankanın iş ilanlarına belirtilen son başvuru tarihi 6 Kasım 2016 olarak belirtilmektedir.

TEB Personel Alımları 2016, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-kurumsal-kredi-tahsis-yoneticisi-yonetici-yard-1645236

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın