Anasayfa Banka İş İlanları Türk Bankası Gişe Yetkilisi Personel Alımları

Türk Bankası Gişe Yetkilisi Personel Alımları

Turkish Bank Banka İş İlanları

Türk Bankası Grubu KKTC, Türkiye ve İngiltere’de ağları bulunan bir finansal kuruluştur. Oldukça geniş kapsamlı bir dağılım gösteren banka yenilikçi bir anlayış benimsemektedir.

Turkish Bank bünyesinden hizmet almak kadar bankanın bünyesinde çalışmak da geleceğe güvenle bakmanın adımlarını oluşturmaktadır. Birçok dağıtım kanalıyla birlikte sizin de kariyerinizde yükselişinizi sağlayabilir.

Bankacılık sektörüne Turkish Bank ile başlangıç yapmak isteyenler personel alımları doğrultusunda kendilerine yeni bir fırsat yaratabilirler. Türk Bankası Gişe Yetkilisi Personel Alımları, kariyerinize bir adım atmak için yayınlanan iş ilanlarının bir parçasıdır.

Banka iş ilanları doğrultusunda olumlu görevlendirileceğiniz çalışma yeri Kıbrıs Lefkoşa, Girne ve Mağusa bölgeleri olacaktır. Bu şubelerde çalıştırılmak üzere yapılacak personel alımı deneyimli veya deneyimsiz adayları ilgilendirmektedir. Bankaya iş başvurusu gerçekleştirmeniz için en az lsie mezunu olmanız istenmektedir. Ayrıca işinizde özenli ve dikkatli bir tutum gerçekleştirerek disiplinli olarak hareket etmeniz beklenmektedir.

Turkish Bank ayrıca etkili iletişim becerileri olan, takım çalışmasına yatkın ve dinamik olarak hareket edebilen personel alımları gerçekleştirmektedir. İş başvurusu gerçekleştirmek isteyen adaylar ayrıca insana odaklı ve öğrenmeye her zaman açık kişiler olmalıdır.

Microsoft Office programları konusunda deneyimli, 30 yaşını aşmamış, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış kişiler iş başvurusu gerçekleştirebilirler.

Personel alımı için belirtilen iş tanımı ise şu şekildedir; Müşterilerin nakit veya çek, hesaplararası işlerine dair tüm işlerin gerçekleştirilmesi ve çapraz satış için bir zeminin oluşturulmasında bankanın hedeflerine ulaşmasında destek sağlanması.

Bankanın iş ilanına başvurularınız için belirtilen son tarih 6 Kasım 2016’dır.

Türk Bankası Gişe Yetkilisi Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turk-bankasi-ltd-gise-yetkilisi-1645346

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

eight + 3 =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,778BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,045TakipçilerTakip Et
12TakipçilerTakip Et
2,567TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler