Türk Bankası Gişe Yetkilisi Personel Alımları

Turkish Bank Banka İş İlanları

Türk Bankası Grubu KKTC, Türkiye ve İngiltere’de ağları bulunan bir finansal kuruluştur. Oldukça geniş kapsamlı bir dağılım gösteren banka yenilikçi bir anlayış benimsemektedir.

Turkish Bank bünyesinden hizmet almak kadar bankanın bünyesinde çalışmak da geleceğe güvenle bakmanın adımlarını oluşturmaktadır. Birçok dağıtım kanalıyla birlikte sizin de kariyerinizde yükselişinizi sağlayabilir.

Bankacılık sektörüne Turkish Bank ile başlangıç yapmak isteyenler personel alımları doğrultusunda kendilerine yeni bir fırsat yaratabilirler. Türk Bankası Gişe Yetkilisi Personel Alımları, kariyerinize bir adım atmak için yayınlanan iş ilanlarının bir parçasıdır.

Banka iş ilanları doğrultusunda olumlu görevlendirileceğiniz çalışma yeri Kıbrıs Lefkoşa, Girne ve Mağusa bölgeleri olacaktır. Bu şubelerde çalıştırılmak üzere yapılacak personel alımı deneyimli veya deneyimsiz adayları ilgilendirmektedir. Bankaya iş başvurusu gerçekleştirmeniz için en az lsie mezunu olmanız istenmektedir. Ayrıca işinizde özenli ve dikkatli bir tutum gerçekleştirerek disiplinli olarak hareket etmeniz beklenmektedir.

Turkish Bank ayrıca etkili iletişim becerileri olan, takım çalışmasına yatkın ve dinamik olarak hareket edebilen personel alımları gerçekleştirmektedir. İş başvurusu gerçekleştirmek isteyen adaylar ayrıca insana odaklı ve öğrenmeye her zaman açık kişiler olmalıdır.

Microsoft Office programları konusunda deneyimli, 30 yaşını aşmamış, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış kişiler iş başvurusu gerçekleştirebilirler.

Personel alımı için belirtilen iş tanımı ise şu şekildedir; Müşterilerin nakit veya çek, hesaplararası işlerine dair tüm işlerin gerçekleştirilmesi ve çapraz satış için bir zeminin oluşturulmasında bankanın hedeflerine ulaşmasında destek sağlanması.

Bankanın iş ilanına başvurularınız için belirtilen son tarih 6 Kasım 2016’dır.

Türk Bankası Gişe Yetkilisi Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turk-bankasi-ltd-gise-yetkilisi-1645346

İlgili:  Turklandbank Kredi Tahsis Yönetmeni Personeller Arıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.