Ana SayfaEkonomiVakıfbank İle Alışverişlerinizde 3 ve 9 Taksit Kampanyası

Vakıfbank İle Alışverişlerinizde 3 ve 9 Taksit Kampanyası

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

62 yıldır hizmet veren Vakıfbank müşterilerine desteklerini büyüterek ilerletmektedir Çeşitli ihtiyaçlar söz konusu olduğunda kredi kartı kullanımlarınız artıyor olabilir. Alışverişlerinizde sıkça kullandığınız kredi kartı için Vakıfbank’ın taksitleri bulunmaktadır.

Uygun faiz oranlarıyla Vakıfbank ile Alışverişlerinizde 3 ve 9 Taksit Kampanyası sunulmaktadır. Kampanya 30 Eylül 2016 tarihine kadar sürecek olup alışverişlerinizde birçok ihtiyacınızı taksitlendirerek karşılayabilirsiniz.

Taksit sınırlandırması olmayan sektörler için 50 TL ve üzeri peşin alışverişlerinizde 3 taksit için %1,39’luk faiz oranları uygulanmaktadır.

9 taksit için daha uygun oranlarla karşılayan banka %1,29 oranıyla karşımıza çıkmaktadır. Yapılacak alışverişlerin taksitlerinin gerçekleştirilebilmesi içinse alışverişten en az 1 gün sonra 444 07 24 nolu telefon bankacılığı aranarak  taksit kampanyasına katılabilirsiniz. 30 Eylül 2016 tarihine kadar yapacağınız alışverişler içinse 5 Ekim 2016’ya kadar taksitlendirme taleplerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

5 Ekim 2016 sonrasındaki talepler dikkate alınmayacaktır. Taksit kampanyasına tüm Vakıfbank Worldcardlılar dahil tutulmaktadır.

Taksitlendirme işlemininse ayrıca hesap kesim tarihinden önce yapılması gereklidir. Taksitlendirilmek istenen peşin alışveriş, dönem içine yansımamış olmalı ve ekstre kesilmemiş olmalıdır. Ayrıca taksit kampanyasıyla uygulanacak faiz söz konusu olduğunda müşteri limiti aşılmamalıdır.

Bir kartla birden fazla taksitlendirme gerçekleştirebilirsiniz. Kuyumculuk sektöründeki alışverişleriniz en fazla 3 taksit şeklinde gerçekleştirilebilir.

Ek kart veya ek kart sahibinin yaptığı alışverişler ayrı ayrı taksitlendirilebilir. Kampanyayla ilgili faiz bilgisi ve daha detaylı bilgiye Vakıfbank kampanya sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.