62 yıldır hizmet veren Vakıfbank müşterilerine desteklerini büyüterek ilerletmektedir Çeşitli ihtiyaçlar söz konusu olduğunda kredi kartı kullanımlarınız artıyor olabilir. Alışverişlerinizde sıkça kullandığınız kredi kartı için Vakıfbank’ın taksitleri bulunmaktadır.

Uygun faiz oranlarıyla Vakıfbank ile Alışverişlerinizde 3 ve 9 Taksit Kampanyası sunulmaktadır. Kampanya 30 Eylül 2016 tarihine kadar sürecek olup alışverişlerinizde birçok ihtiyacınızı taksitlendirerek karşılayabilirsiniz.

Taksit sınırlandırması olmayan sektörler için 50 TL ve üzeri peşin alışverişlerinizde 3 taksit için %1,39’luk faiz oranları uygulanmaktadır.

9 taksit için daha uygun oranlarla karşılayan banka %1,29 oranıyla karşımıza çıkmaktadır. Yapılacak alışverişlerin taksitlerinin gerçekleştirilebilmesi içinse alışverişten en az 1 gün sonra 444 07 24 nolu telefon bankacılığı aranarak  taksit kampanyasına katılabilirsiniz. 30 Eylül 2016 tarihine kadar yapacağınız alışverişler içinse 5 Ekim 2016’ya kadar taksitlendirme taleplerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

5 Ekim 2016 sonrasındaki talepler dikkate alınmayacaktır. Taksit kampanyasına tüm Vakıfbank Worldcardlılar dahil tutulmaktadır.

Taksitlendirme işlemininse ayrıca hesap kesim tarihinden önce yapılması gereklidir. Taksitlendirilmek istenen peşin alışveriş, dönem içine yansımamış olmalı ve ekstre kesilmemiş olmalıdır. Ayrıca taksit kampanyasıyla uygulanacak faiz söz konusu olduğunda müşteri limiti aşılmamalıdır.

Bir kartla birden fazla taksitlendirme gerçekleştirebilirsiniz. Kuyumculuk sektöründeki alışverişleriniz en fazla 3 taksit şeklinde gerçekleştirilebilir.

Ek kart veya ek kart sahibinin yaptığı alışverişler ayrı ayrı taksitlendirilebilir. Kampanyayla ilgili faiz bilgisi ve daha detaylı bilgiye Vakıfbank kampanya sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın