Ana SayfaKredilerBankaların Cazip Konut Kredileri 2016

Bankaların Cazip Konut Kredileri 2016

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  100 bin lira konut kredisi almak isteyenler için cazip faiz oranları ile kredi veriliyor. Vakıf Bank kredi almak isteyenler için Halden Anlayan Konut Kredisi adı altında 100 bin lira kredi veriyor. Faiz oranı %0.95 olarak belirlenen kredinin vadesi tam 120 ay olarak belirleniyor. Vakıf Bank Sarı Panjur halden anlayan konut kredisi aylık 1,400 lira geri ödemeli olarak 120 ay boyunca ayda 1,400 lira geri ödeyerek alabileceğiniz bir kredidir.

  Vakıf Bank Konut Kredisi Şartları

  100.000 TL halden anlayan konut kredisi için 800 TL ekspertiz ücreti alınmaktadır, kredi tahsis ücreti olarak toplam tutar üzerinden %0,5 olarak tahsil edilmektedir. Taşınmaz Rehin Tesis Ücreti bu kredi programında alınmamaktadır. Ekspertiz ücreti ortalama şekilde hesaplanır, konutun lokasyonu ve metre kare cinsinden yüz ölçümü gibi kriterlere göre değişiklik gösterir. Ekspertiz ücreti fatura tutarı oranında tahsil edilmektedir. Hayat sigortası yaptırmak her kredide olduğu gibi zorunlu olup, kredi alan kişinin cinsiyeti, yaşı, vade planı ve kredi tutarı olarak değişen tutarlarda yapılmaktadır.

  Ziraat Bankası BİZ ürün Paketi Konut Kredisi

  %0.95 oranında aylık 1400 lira ödeme yaparak 100 bin lira konut kredisi alabilirsiniz. 100 bin lira kredi için toplam geri ödeme bedeli 120 ay sonunda 169 bin lira olmaktadır.

  120 ay Vadeli Konut Kredisi Veren İNG Bank

  Konut kredisini İNG Bank’tan almaya karar verdiyseniz %1.19 faiz oranı ile ve ayda 1570 lira geri ödemeli olarak 120 ay boyunca toplamda 100 bin lira kredi alabilirsiniz. Kredinin toplam geri dönüşü 189,517 lira olarak hesaplanıyor.

  120 Aylık Konut Kredisi Halk Bank

  Konut kredisi almak isteyenler için Halk Bank faiz oranlarını, aylık olarak %0.95 oranına çekti. Aylık 1400 lira ödeme yaparak 120 ayda geri ödeyeceğiniz 100 bin lira kredi için sizden toplamda 169,334 lira geri alınıyor.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,248TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

  BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

  QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

  QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

  Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

  Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.