Garanti Bankası Part-Time Personel Alımları

Garanti Banka İş İlanları

Garanti Bankası, insana verdiği değerle ön plana çıkan bankalardan bir tanesidir. Yenilikçi bir yaklaşımla hizmetlerini sürdüren banka, hedefleri doğrultusunda işbirliği içerisindeki bir takımla yoluna devam etmektedir.

Garanti Bankası Part-Time personel alımlarıyla bu işbirliğine yeni çalışma arkadaşları istemektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için yayımlanan banka iş ilanlarıyla sizler de Part-Time Müşteri Memnuniyeti Müşteri Temsilcisi pozisyonu için başvurabilirsiniz.

İstanbul – Güneşli’de görevlendirmek üzere yapılacak personel alımı, Müşteri Memnuniyeti Müdürlüğü’nde görevlendirilecek  adaylar için bazı şartlar içermektedir.

Banka iş ilanı şartları arasında 4 yıllık üniversite mezunu ya da öğrencisi olmak ilk sırada yer almaktadır. Ayrıca başvurularınız için 30 yaşını aşmamış olmak şartı bulunmaktadır. Erkek adaylar içinse askerlik görevinin tamamlanmış olması ya da en az 2 yıllık bir tecil şartı vardır.

Part-time iş ilanı için kişiler için belirtilen çalışma saatleri 11.00-17.00 aralığıdır. İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet adayların iş başvuruları beklenmektedir.

İş ilanı kapsamında stres yönetiminde başarılı kişiler, telefonda ikna becerisi güçlü ve iletişimi yüksek, müşteri odaklı çalışıp ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, çalışma motivasyonu yüksek kişiler değerlendirilecektir. Part-Time Müşteri Temsilcisi ilanına ilgi duyuyorsanız iş ilanıyla ilgili detaylı bilgiyi ilan sayfasından edinebilirsiniz.

Deneyimsiz adayların da değerlendirileceği iş ilanı için henüz son başvuru tarihi belirtilmemiştir. Bankanın iş ilanı için belirttiği iş tanımı ve diğer iş ilanları için personel alımlarını takip etmek istiyorsanız yine ilan sayfasından faydalanabilmeniz mümkündür.

Garanti Bankası Part-Time Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://banka.yenibiris.com/garanti-bankasi/part-time-musteri-memnuniyeti-musteri-temsilcisi-is-ilani/483832

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personeller Arıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.