Denizbank Uluslararası Raporlama ve Konsolidasyon Yönetmeni Personel Alımları!

Denizbank Uluslararası Raporlama ve Konsolidasyon Yönetmeni Personel Alımları! Denizbank İş Başvuruları Son Tarih! Detaylar İçin...

0
Denizbank Uluslararası Raporlama ve Konsolidasyon Yönetmeni Personel Alımları!

Denizbank banka iş ilanları ile yaptığı bilgilendirmede Uluslararası Raporlama ve Konsolidasyon Yönetmeni yapacağını açıkladı.

Denizbank Yeni Personel Alımları Başladı

Denizbank banka personel alımları kapsamında Uluslararası Raporlama ve Konsolidasyon Yönetmeni yeni personeller aradığını duyurdu. Yapılan bilgilendirmede banka iş başvurusu yapacak adayları ilgilendiren tüm detaylar paylaşıldı. Buna göre Denizbank bünyesinde çalışacak kişilerin İstanbul’da ikamet etmesi gerekiyor. Kariyer planları içinde olan adayların diğer hangi özelliklere sahip olmasının istendiği de Denizbank tarafından belirtildi.

Denizbank Satış Temsilcilerinde Aranan Özellikler

  • Üniversitelerin Ekonomi, İşletme, İstatistik, Ekonometri veya dengi bölümlerinden mezun olması,
  • Denetim firmalarında veya finansal kurumların IFRS raporlama/konsolidasyon bölümlerinde en az 5 yıl tecrübesi olması,
  • İleri seviyede İngilizce biliyor olması,
  • MS Office ve konsolidasyon uygulamalarında tecrübesi olması,
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olması gerekmektedir.

Denizbank İş Başvuruları Son Tarih

Denizbank ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek kişilerin başvuruları kabul ediliyor. Analitik düşünebilen ve iş disiplinine sahip kişiler Banka tarafından işe alınacak. Adaylar başvurularını son olarak 22 Aralık 2019 tarihine kadar yapabiliyorlar.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-uluslararasi-raporlama-ve-konsolidasyon-yonetmeni-2398089
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın