Garanti Bankası Yaza Özel İhtiyaç Kredisi

0

Garanti Bankası’ndan Yaza Özel Kredi

Kefil göstermeden, teminat vermeden kredi çekmenize izin veren bankalardan biri olan Garanti Bankası sayesinde son günlerinde olan Yaza Özel Kredi Kampanyasından faydalanabilirsiniz. Bu kampanya Garanti Bankası tarafından ortaya çıkarılan bir ihtiyaç kredisi kampanyasıdır ve yaza özeldir. Yakın zamanda kampanyanın sona ereceğini bilmeniz gerekiyor.

Garanti Bankası yaza özel kredi kampanyası sayesinde alabileceğiniz maksimum kredi miktarı tam olarak 50 bin liradır. 50 bin liradan daha fazla kredi almanız söz konusu değildir. Bu krediden faydalanmak istiyorsanız Garanti internet sitesinden, telefon şubeden ya da normal Garanti şubelerinden başvuru yapabilirsiniz. Sizlere sunulan bu krediden 1000 lira olarak da faydalanabilirsiniz.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi için belirlenen kredi faiz oranı 1,29’dur, bu kredi faiz oranı sabittir. Kişiye özel ya da sonradan değişen bir kredi faiz oranı değildir, herkes için kredi faiz oranı 1,29 olarak belirlenmiştir.

Almak istediğiniz krediye başvururken 1000 lira ile 50 bin lira arasında bir kredi başvurusu yapmanız gerekiyor. Daha sonra kredinin onaylanması durumunda yapmanız gereken şey gerekli belgelerle bir Garanti Bankası şubesine uğramak olacaktır.

Yaza özel kredi kampanyası için belirlenen yıllık maliyet oranı yüzde 17,5’dur.

Eğer bu kredi kampanyasını değerlendirerek bankadan 50 bin liralık bir kredi çekerseniz 36 aya kadar vade talep etme hakkınız bulunuyor. Bu krediyi 36 ay vadeli olarak almanız durumunda ise aylık 1786 TL ödeme yapmanız gerekiyor.

Yukarıdaki örnek hesaplamaya kredinin masrafları dâhil değildir. Kredinin miktarına göre masrafların değişebileceği gibi krediyi çeken kişiye göre de masraflar değişebilir. Bu konuda dikkatli olmak gerekiyor. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın