Ana SayfaBirikim & YatırımDeniz Bank Para Çekilebilir Mevduat Hesabı!

Deniz Bank Para Çekilebilir Mevduat Hesabı!
D

Deniz Bank Para Çekilebilir Mevduat Hesabı! Deniz Bank Para Çekilebilir Mevduat Hesabının Avantajları! Detaylar İçin...

-

Deniz Bank Para Çekilebilir Mevduat Hesabı!

Artık siz de geleceğinize yatırımlar yapmak istiyorsanız veya elinizdeki paralardan belirli bir gelir elde etmek istiyorsanız bankaların mevduat ürünleri bu kapsamında sizler için sunulmaktadır.

Birçok mevduat hesabına paranızı belirli faiz oranlarıyla yatırarak paranızın durduğu yerden değer kazanmasını sağlayabilirsiniz. Ancak paranız değer kazanırken siz paranızdan kullanmak istiyor veya çekmek istiyor olabilirsiniz. Bunun için Deniz Bank Para Çekilebilir Mevduat Hesabı sizler için sunulan ürünlerdendir.

Vadesinden önce mevduatınızdan para çekilebilirsiniz, üstelik vadeniz de bozulmaz! Deniz Bank’ın belirlediği limitler dahilinde mevduat hesabınızdan anapara üzerinden nakit çekimi sağlanmaktadır.

Ek bir avantaj olarak da 1 yıldan uzun vadeler için sağlanmış para çekim işlemleri bulunmaktadır. Bu avantaj bağlamında 1 yıldan uzun süreli vadeler için yapacağınız para çekme işlemlerinde birikmiş faizlerin tamamını alabiliyorsunuz.

Anapara üzerinden para çekerek vadenizi bozmadan mevduat hesabınızda birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz. Bu mevduat hesabı için 1 aydan 400 güne kadar tüm vadelerde hesap açtırabilmektesiniz. Para çektikten sonra kalan tutar için faiz işlemeye devam ederken ayrıca çektiğiniz tutar için de yine %0,25’lik faiz işlemeye devam etmektedir. Para çekimini rahatça yapabileceğiniz bu hesapla birlikte rahatça ihtiyaçlarınızı giderip birikimlerinizin değer kazanması devam edebilir.

Banka tarafından limit tutarına kadar vade süresince istenildiği kadar para çekme işlemi yapılabilir. Para çekilebilir mevduat hesabına başvurularınızı Açıkdeniz internet bankacılığı veya Deniz Bank şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,360TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol