Anasayfa Ekonomi Denizbank Para Çekilebilir Mevduat Hesabı

Denizbank Para Çekilebilir Mevduat Hesabı

Artık siz de geleceğinize yatırımlar yapmak istiyorsanız veya elinizdeki paralardan belirli bir gelir elde etmek istiyorsanız bankaların mevduat ürünleri bu kapsamında sizler için sunulmaktadır.

Birçok mevduat hesabına paranızı belirli faiz oranlarıyla yatırarak paranızın durduğu yerden değer kazanmasını sağlayabilirsiniz. Ancak paranız değer kazanırken siz paranızdan kullanmak istiyor veya çekmek istiyor olabilirsiniz. Bunun için Denizbank Para Çekilebilir Mevduat Hesabı sizler için sunulan ürünlerdendir.

Vadesinden önce mevduatınızdan para çekilebilirsiniz, üstelik vadeniz de bozulmaz! Denizbank’ın belirlediği limitler dahilinde mevduat hesabınızdan anapara üzerinden nakit çekimi sağlanmaktadır.

Ek bir avantaj olaraksa 1 yıldan uzun vadeler için sağlanmış para çekim işlemleri bulunmaktadır. Bu avantaj bağlamında 1 yıldan uzun süreli vadeler için yapacağınız para çekme işlemlerinde birikmiş faizlerin tamamını alabiliyorsunuz.

Anapara üzerinden para çekerek vadenizi bozmadan mevduat hesabınızda birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz. Bu mevduat hesabı için 1 aydan 400 güne kadar tüm vadelerde hesap açtırabilmektesiniz. Para çektikten sonra kalan tutar için faiz işlemeye devam ederken ayrıca çektiğiniz tutar için de yine %0,25’lik faiz işlemeye devam etmektedir. Para çekimini rahatça yapabileceğiniz bu hesapla birlikte rahatça ihtiyaçlarınızı giderip birikimlerinizin değer kazanması devam edebilir.

Banka tarafından limit tutarına kadar vade süresince istenildiği kadar para çekme işlemi yapılabilir. Para çekilebilir mevduat hesabına başvurularınızıysa Açıkdeniz internet bankacılığı veya Denizbank şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

10 + 2 =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,768BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,054TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,567TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler