Ana SayfaBirikim & Yatırım2018 QNB Finansbank Altın Biriktiren Hesap

2018 QNB Finansbank Altın Biriktiren Hesap
2

-

Geleceğinizin inşaasını yapmak için geç kalmayın. Artık bankaların birçok birikim ürünü ve hizmetiyle siz de kenarda eskiyen paralar yerine değer kazanan birikimler yapabilirsiniz. Bunun için bankaların ürünlerinin takibini yapmak yeterli olacaktır.

Finansbank Altın Biriktiren Hesap

Finansbank Altın Biriktiren Hesap, birikimlerin güvenli limanı olan altınlarınız için en iyi kazanç seçeneklerindendir.

Biriktirdiğiniz altınlar değer kazanırsa bu birikimlerden sağladığınız kazançlarla paranızı değerlendirebilirsiniz. Finansbank Altın Biriktiren Hesap, belirleyeceğiniz tutarlarda her ay düzenli olarak Finansbank kredi kartından veya mevduat hesabından çekilerek Altın Biriktiren Hesaba aktarım yapılmasını sağlamaktadır.

Herhangi bir alt limit veya üst limitin belirtilmediği bu hizmet, minimum talimat olarak 0,5 gram, maksimum olaraksa 100 gramlık işlemleri baz almaktadır.

Birikimleriniz için Altın hesabında 0,5 ve katları şeklinde talimatlar verebilmektesiniz. Hesaba ara ödemeler gerçekleştirebilirsiniz. Ara ödemeler içinse minimum 1 gramlık, maksimumsa 10.000 gramlık işlemler gerçekleştirebiliyorsunuz. Vadesiz bir hesap söz konusu olduğu için bu hesap için herhangi bir faiz uygulanmamaktadır. Ayrıca hesap işletim ücreti de alınmamaktadır. Hesaptan verilen talimatlarda vadesiz TL ve vadesiz altın hesabı kullanılabilir.

Altın biriktiren hesap için talimat süreleriniz minimum 5 yıl, maksimum 10 yıl şeklindedir. Belirtilen talimat süresi dolduktan sonra, biriktirmiş olduğunuz tutarların ödemesi toplu bir şekilde gerçekleştirilir. Altın hesabıyla ilgili sorularınız için Finansbank iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

QNF Finansbank Altın Hesabı Başvuru

Hesap açılışı için Finansbank şubeleri veya SMS’le Altın yazıp 2273’e SMS göndermeniz de işleminizi gerçekleştirilmesini sağlayacaktır. Ayrıca telefon bankacılığı ve internet şubeleri de kullanılabilir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol