Türkiye Finans Genel Başvuru Personel Alımları

0

Türkiye Finans Banka İş İlanları

Türkiye’de 2005’ten bu yana güçlü bir finansal yapıyla hizmet veren Türkiye Finans Katılım Bankası, %100 yerli sermaye ile kurulan ilk finansal kurumlardandır.

Banka, belirli vizyon ve misyonlarla bünyesinde geniş çaplı bir müşteri portföyü amaçlamayı planlamaktadır. Her gün bir yenisini hedeflediği geniş bir kitle için çalışanlarının da aynı amaçları gütmesini istemektedir.

Banka tek bir ses olmak ve bir olma stratejileriyle tam bir ekip ruhuyla müşterilerine deneyimlerini sunmaktadır. Bu bağlamda personel alımları gerçekleştiren Türkiye Finans Genel Başvuru Personel Alımları yayımlamıştır. Tüm Türkiye genelinde yayınlanan ilanla birlikte bankanın ihtiyaçları doğrultusunda doğabilecek personel açıklarının doldurulması planlanmaktadır.

Banka iş ilanında Genel Bankacılık ve Müşteri Hizmetleri gibi birçok bankacılık alanında çalışabilecek kişilerin personel alımı için verilerileri saklanacaktır. Gerek teknik bilgiler, gerek bankacılık hakkında uzmanlık gerektiren bilgiler ışığında üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun adaylarla ilgilenilmektedir. Personel alımları için ulaşım, ikram, bina güvenliği ve yardımcı hizmetler gibi alanlar için banka, minimum lise mezunlarıyla ilgilenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Denizbank İş İlanları: Eylül 2022 (Deneyimli-Deneyimsiz)

Bina bakım ve onarım gibi genel konular için yine bu hizmetlerde görev alacak kişilerin en az teknik lise olması beklenmektedir.

Bankanın vizyonları ve misyonları doğrultusunda müşterilere bunu yansıtabilecek adayların değerlendirileceği banka iş ilanları, sorumluluk bilinci yüksek kişilerin başvurularını beklemektedir. Ayrıca yine personel alımı için bazı şartlar koşulmaktadır. Bunlar;

  • İnsan ilişkilerinde güçlü ve güleryüz sahibi kişiler,
  • Ekip çalışmasına ayak uydurabilecek,
  • Bilgisayar kullanımları için MS Office programlarına hakim,
  • Yabancı dil gerektiren bölümler için iyi derecede İngilizce bilgisi olan,
  • Faizsiz bankacılık alanında çalışmak isteyen,
  • Kendini geliştirmeye açık ve yeni bir şeyler öğrenmek isteyen,
  • Erkek adaylar içinse askerlik görevini tamamlamış olmak şartları aramaktadır.

Bankanın Genel Başvuru iş ilanı için son başvuru tarihi olarak 16 Ekim 2016 belirtilmektedir. Personel alımları için başvurularınızı ilan sayfasından gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye Finans Genel Başvuru, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-genel-basvuru-turkiye-941311

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın