Albaraka Türk Konut Kredisi Kampanyası

0

Konut kredisi kullanmak isteyenler için piyasada birçok bankanın alternatif olarak sunulmuş kredileri bulunmaktadır. Uygun bir kredi bulabilmek için gezdiğiniz bankalar arasında sıyrılarak karşımıza çıkan Albaraka Türk Konut Kredisi Kampanyası ile bu sizler için uygun koşullarda sağlanmaktadır.

Hayalini kurduğunuz evi satın almak istiyorsanız veya yatırım amaçlı ikinci bir ev daha satın almak istiyorsanız, Konut Finansmanı ile bu mümkün. Albaraka Türk, %0,88’den başlayan kar oranlarıyla sizleri karşılıyor. Albaraka Türk’ün sunduğu kredi ile birlikte 500 bin TL’ye kadar talepleriniz sunulan bu oranlarla değerlendirilmektedir.

Bankanın konut kredisinde ekli fiyatlama için Kredi Hayat Sigortası ve Dask- Yangın sigortaları gibi bankaların anlaşmalı olduğu şirketler kullanılmalıdır.

Kampanyanın geçerliliği bireysel müşteriler içindir. Konut kredisi Eylül ayı sonuna kadar (30 Eylül 2016) geçerliliğini korumaktadır. Bankanın faiz oranları uygun bir seyirde %0,99’a kadar yükselebilmektedir. Bu oranlar vadeye göre şekillenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

24 aylık vade içeren krediler için uygulanan faiz oranları %0,88’dir. Bankanın konut finansmanı için ilerleyen 25 ve 60 aylık vadeleri için oranlar %0,97 ve son olaraksa bu oranlar 61 ve 120 aylık vadelerde %0,99 olmaktadır. Kredi kullanımlarınız için size uygun vade seçeneğiyle kredi hesaplamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi hesaplamanızı gerçekleştirdikten sonra bütçenizi ayarlayabilir ve kredinize başvurabilirsiniz. Konut kredisi kampanyasına başvurularınız için şubeleri ziyaret etmeniz gerekmektedir. Şubelerin listesine web sitesinden bakarak size en yakın şubeyi bulabilirsiniz. Dilerseniz kredi ile ilgili detaylı bilgiyi Albaraka Türk iletişim kanallarından edinebilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın