Ana SayfaKredilerAlbaraka Türk Konut Kredisi Kampanyası

Albaraka Türk Konut Kredisi Kampanyası

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Konut kredisi kullanmak isteyenler için piyasada birçok bankanın alternatif olarak sunulmuş kredileri bulunmaktadır. Uygun bir kredi bulabilmek için gezdiğiniz bankalar arasında sıyrılarak karşımıza çıkan Albaraka Türk Konut Kredisi Kampanyası ile bu sizler için uygun koşullarda sağlanmaktadır.

  Hayalini kurduğunuz evi satın almak istiyorsanız veya yatırım amaçlı ikinci bir ev daha satın almak istiyorsanız, Konut Finansmanı ile bu mümkün. Albaraka Türk, %0,88’den başlayan kar oranlarıyla sizleri karşılıyor. Albaraka Türk’ün sunduğu kredi ile birlikte 500 bin TL’ye kadar talepleriniz sunulan bu oranlarla değerlendirilmektedir.

  Bankanın konut kredisinde ekli fiyatlama için Kredi Hayat Sigortası ve Dask- Yangın sigortaları gibi bankaların anlaşmalı olduğu şirketler kullanılmalıdır.

  Kampanyanın geçerliliği bireysel müşteriler içindir. Konut kredisi Eylül ayı sonuna kadar (30 Eylül 2016) geçerliliğini korumaktadır. Bankanın faiz oranları uygun bir seyirde %0,99’a kadar yükselebilmektedir. Bu oranlar vadeye göre şekillenmektedir.

  24 aylık vade içeren krediler için uygulanan faiz oranları %0,88’dir. Bankanın konut finansmanı için ilerleyen 25 ve 60 aylık vadeleri için oranlar %0,97 ve son olaraksa bu oranlar 61 ve 120 aylık vadelerde %0,99 olmaktadır. Kredi kullanımlarınız için size uygun vade seçeneğiyle kredi hesaplamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

  Kredi hesaplamanızı gerçekleştirdikten sonra bütçenizi ayarlayabilir ve kredinize başvurabilirsiniz. Konut kredisi kampanyasına başvurularınız için şubeleri ziyaret etmeniz gerekmektedir. Şubelerin listesine web sitesinden bakarak size en yakın şubeyi bulabilirsiniz. Dilerseniz kredi ile ilgili detaylı bilgiyi Albaraka Türk iletişim kanallarından edinebilirsiniz.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,248TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

  BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

  QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

  QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

  Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

  Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.