Garanti Bankası Gişe Asistanı Personel Alımları

0

Garanti Bankası İş İlanları

Garanti Bankası, yenilikçi bankacılık anlayışı ve fırsatlarıyla ülkemizde birçok müşteriye bünyesinde hizmet sağlamaktadır.

Bankanın çalışanlarıyla birlikte kurduğu takım ruhu, müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı hedeflemeklemektedir. Bu bağlamda Garanti kendisine banka iş ilanları vasıtasıyla daha etkin bir hizmet sağlamak için personel alımları gerçekleştirmektedir.

Garanti Bankası Gişe Asistanı Personel Alımları, İstanbul’da ikamet eden adayları ilgilendirmektedir. Banka bünyesinde şubelerde çalışmak isteyen adaylar, şartları sağlamaları halinde başvurularını gerçekleştirebilirler.

Banka iş ilanlarınca belirtilen şartlardan ilki en az önlisans mezunu kişiler olmanızdır.

Personel alımı gerçekleştirecek bankanın diğer şartları; henüz 27 yaşını aşmamış adaylar, İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası’nda ikamet ediyor olmak, erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olması ya da en az 1 yıllık tecil ettirmiş olmak, pazarlama ve satış konusunda kendini yetenekli gören adaylar beklenmektedir.

Personel alımları için ayrıca pozitif, güler yüzlü ve iletişim becerileriyle ikna kabiliyeti yüksek kişiler değerlendirilecektir.

İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Eylül

Banka iş ilanında belirtilen iş tanımıysa şu şekildedir; Bankaya gelen müşterilerin nakit işlemleri ve talimatlarına yönelik gişe işlemlerinin gerçekleştirilmesi.

Sizde Garanti Bankası bünyesinde kariyerinizi ilerletmek ve bankacılık sektöründe emin adımlarla ilerlemek istiyorsanız banka bünyesinde bunu gerçekleştirebilirsiniz. Tecrübesiz adayların da değerlendireleceği ilana başvurularınızı ilan sayfasından gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz bankanın diğer açık pozisyonlarına yine ilan sayfasından ulaşabilir ve diğer alanlarla ilgiliyseniz o alanlarda başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası Gişe Asistanı Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-gise-asistani-istanbul-1485104

 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın