Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Bankası Gişe Asistanı Personel Alımları

Garanti Bankası Gişe Asistanı Personel Alımları
G

-

Garanti Bankası İş İlanları

Garanti Bankası, yenilikçi bankacılık anlayışı ve fırsatlarıyla ülkemizde birçok müşteriye bünyesinde hizmet sağlamaktadır.

Bankanın çalışanlarıyla birlikte kurduğu takım ruhu, müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı hedeflemeklemektedir. Bu bağlamda Garanti kendisine banka iş ilanları vasıtasıyla daha etkin bir hizmet sağlamak için personel alımları gerçekleştirmektedir.

Garanti Bankası Gişe Asistanı Personel Alımları, İstanbul’da ikamet eden adayları ilgilendirmektedir. Banka bünyesinde şubelerde çalışmak isteyen adaylar, şartları sağlamaları halinde başvurularını gerçekleştirebilirler.

Banka iş ilanlarınca belirtilen şartlardan ilki en az önlisans mezunu kişiler olmanızdır.

Personel alımı gerçekleştirecek bankanın diğer şartları; henüz 27 yaşını aşmamış adaylar, İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası’nda ikamet ediyor olmak, erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olması ya da en az 1 yıllık tecil ettirmiş olmak, pazarlama ve satış konusunda kendini yetenekli gören adaylar beklenmektedir.

Personel alımları için ayrıca pozitif, güler yüzlü ve iletişim becerileriyle ikna kabiliyeti yüksek kişiler değerlendirilecektir.

Banka iş ilanında belirtilen iş tanımıysa şu şekildedir; Bankaya gelen müşterilerin nakit işlemleri ve talimatlarına yönelik gişe işlemlerinin gerçekleştirilmesi.

Sizde Garanti Bankası bünyesinde kariyerinizi ilerletmek ve bankacılık sektöründe emin adımlarla ilerlemek istiyorsanız banka bünyesinde bunu gerçekleştirebilirsiniz. Tecrübesiz adayların da değerlendireleceği ilana başvurularınızı ilan sayfasından gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz bankanın diğer açık pozisyonlarına yine ilan sayfasından ulaşabilir ve diğer alanlarla ilgiliyseniz o alanlarda başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası Gişe Asistanı Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-gise-asistani-istanbul-1485104

 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol