Odeabank İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi almak için bütün bankaları tercih edebilirsiniz. Çünkü bankaların kredi paketleri incelendiğinde bütün bankaların en az 2 farklı ihtiyaç kredisi kampanyasının olduğunu görebiliyoruz. Ancak bankalar arasında kredi faiz oranları değişiklik gösterebiliyor. Bu nedenle daha az zararla kredi kullanabilmek için kredi faiz oranı düşük, masrafsız krediler değerlendirilmeli.

Yeni bir kampanya başlatan Odeabank sayesinde 10 bin liralık ihtiyaç kredisini Nakit Hazır Kredi kapsamında kullanabilirsiniz. Bu kredi kampanyası Odeabank tarafından ortaya çıkarılan yeni bir kampanyadır. Odeabank Nakit Hazır Kredi kapsamında alabileceğiniz ihtiyaç kredisi için belirlenen kredi faiz oranı 1,29’dur. Bankanın bu ihtiyaç kredisi kampanyası için komisyon alınıyor aynı zamanda hayat sigortası zorunluluğu da bulunuyor.

Odeabank ihtiyaç kredisi almak isteyen kişilerin masraf olarak alınan kredi miktarının binde beşi kadar ödeme yapmaları gerekiyor. Bu masraf 10 bin liralık bir kredide 50 TL olarak karşımıza çıkıyor. Buna ek olarak kredide zorunlu hayat sigortası özelliği de vardır, Odeabank aracılığıyla kredi alırken hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor.

Odeabank ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler çeşitli başvuru kanallarını kullanabilirler, buna ek olarak kredi isteyen kişilerden kefil ya da ipotek istenmiyor. Kredi için belirlenen yıllık maliyet oranı ise yüzde 1,29’dur.

Bu krediden 10 bin lira olarak faydalanan kişiler 1 ay ile 36 ay arasında değişen vade seçeneklerinden herhangi birini tercih edebilirler. Eğer tercih edilen vade seçeneği 36 ay ise aylık olarak ödenecek taksit miktarı 364 lira olacaktır. Kredi için ödenmesi gereken toplam tutar ise 13 bin 169 liradır.

Odeabank Nakit Hazır Kredi kampanyasından faydalanarak 10 bin lira kredi alırsanız 3 yıl vadede fazladan 3 bin 169 TL ödemiş olursunuz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın