Ana SayfaKredilerDenizbank Çiftçi Kredisi Faiz Oranları 2016

Denizbank Çiftçi Kredisi Faiz Oranları 2016

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank Çiftçi Kredisi Faiz Oranları

Tarım sektörü Türkiye’nin gelir kaynağının büyük bir bölümünü oluşturan sektörlerden bir tanesidir. Bu yönde birçok teşvik gerçekleştirilerek Türkiye’nin tarım sektörüne ilgisi ve yerli üretim arttırılmaya çalışılmaktadır.

Çeşitli çiftçi kredileriyle, çiftçilerin desteklenmesi  sağlanarak ekonomik kalkınmaları amaçlanmaktadır. Bankalar bu kapsamda birçok kredi desteği sağlamaktadır. Bunun yanında devlet de bazı hibelerle çiftçileri destekleyici tutumlar göstermektedir.

Denizbank Genç Çiftçi Kredisi ile çiftçilere bu desteği sağlayan bankalardandır. Denizbank’ın sağladığı fırsatlarla, %1,29’dan başlayan oranlar sizleri karşılamaktadır.

7 yıla varan vade seçenekleri ile faydalanabileceğiniz faiz oranları üstelik 18 aya varan ödemesiz dönem de sunmaktadır. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın Genç Çiftçi Hibe Destek programı kapsamında hibe almaya hak kazanan çiftçiler özel fırsatlarla karşılaşmaya devam etmektedir. Krediye uygulanan çiftçi kredisi faiz oranları TARSİM Sigortası, Bağ-Kur ödemesi ve fatura ödeme talimatı alan müşteriler için uygulanmaktadır.

Örnek ödeme planı oluşturulan kredi için 10 bin TL’lik çiftçi kredisi baz alınmıştır. 84 aylık vade süresi ( 7 taksit süresi ile)  ve %1,29 faiz oranları ile aylık taksitler 2 bin 494,68 TL olacaktır. Toplam vergi 355 TL, masraf tutarı 150 TL, sigorta 242 TL, aylık maliyet %1,36 , yıllık maliyet ise %16,31’dir.

Bankanın çiftçi kredisi hibe desteği için detaylı bilgiyi Denizbank iletişim kanallarından edinebilirsiniz. Ayrıca kredi başvuruları da yine Denizbank şubelerinden de yapılabilir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.