Denizbank Çiftçi Kredisi Faiz Oranları 2016

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank Çiftçi Kredisi Faiz Oranları

Tarım sektörü Türkiye’nin gelir kaynağının büyük bir bölümünü oluşturan sektörlerden bir tanesidir. Bu yönde birçok teşvik gerçekleştirilerek Türkiye’nin tarım sektörüne ilgisi ve yerli üretim arttırılmaya çalışılmaktadır.

Çeşitli çiftçi kredileriyle, çiftçilerin desteklenmesi  sağlanarak ekonomik kalkınmaları amaçlanmaktadır. Bankalar bu kapsamda birçok kredi desteği sağlamaktadır. Bunun yanında devlet de bazı hibelerle çiftçileri destekleyici tutumlar göstermektedir.

Denizbank Genç Çiftçi Kredisi ile çiftçilere bu desteği sağlayan bankalardandır. Denizbank’ın sağladığı fırsatlarla, %1,29’dan başlayan oranlar sizleri karşılamaktadır.

7 yıla varan vade seçenekleri ile faydalanabileceğiniz faiz oranları üstelik 18 aya varan ödemesiz dönem de sunmaktadır. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın Genç Çiftçi Hibe Destek programı kapsamında hibe almaya hak kazanan çiftçiler özel fırsatlarla karşılaşmaya devam etmektedir. Krediye uygulanan çiftçi kredisi faiz oranları TARSİM Sigortası, Bağ-Kur ödemesi ve fatura ödeme talimatı alan müşteriler için uygulanmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Mayıs)

Örnek ödeme planı oluşturulan kredi için 10 bin TL’lik çiftçi kredisi baz alınmıştır. 84 aylık vade süresi ( 7 taksit süresi ile)  ve %1,29 faiz oranları ile aylık taksitler 2 bin 494,68 TL olacaktır. Toplam vergi 355 TL, masraf tutarı 150 TL, sigorta 242 TL, aylık maliyet %1,36 , yıllık maliyet ise %16,31’dir.

Bankanın çiftçi kredisi hibe desteği için detaylı bilgiyi Denizbank iletişim kanallarından edinebilirsiniz. Ayrıca kredi başvuruları da yine Denizbank şubelerinden de yapılabilir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
48TakipçilerTakip Et
2,312TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Şekerbank İş İlanları: 2022 Mayıs (Deneyimli-Deneyimsiz)

Şekerbank iş ilanları için aranan kriterler birbirinden farklıdır. Bazı banka personel alımları için...

Türkiye Finans İş İlanları: 2022 Mayıs (Güncel)

T.Finans Katılım Bankası 2016 yılı içerisinde personel alımlarına devam ediyor. Banka’nın açık pozisyonları için yayınladığı banka iş ilanları, Türkiye Finans Katılım düzenleyeceği banka sınavları, Türkiye Finans Katılım iş başvuruları

Akbank İş İlanları: 2022 Mayıs (Lise ve Üniversite)

Akbank İş İlanları… Ramazan boyunca Akbank banka personel alımları için devam ediyor. Şube ağlarını sürekli genişleten bankanın adaylarda aradığı kriterler ise pozisyonlara göre farklılık gösteriyor

Kuveyt Türk İş İlanları: 2022 Mayıs

Çok sayıda finansal ürün ve hizmeti etkin bir biçimde müşterileriyle buluşturan Kuveyt Türk...