Ana SayfaBanka İş İlanlarıİş Bankası Müfettiş Yardımcısı Personel Alımları

İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Personel Alımları

-

Türkiye İş Bankası Banka İş İlanları ve Banka Sınavları

Bankacılık alanında kariyer hedefleri olanlar için güçlü ve köklü kadrosuyla karşımıza çıkan İş Bankası ön planda durmaktadır. Banka çalışanlarıyla birlikte yürüttüğü bankacılık hizmetleriyle günümüz en büyük özel bankalarındandır.

Cumhuriyetin kuruluş yıllarında temelleri atılan bankanın Müfettiş Yardımcısı pozisyonu için takım arkadaşlarına ihtiyacı bulunmaktadır. Buna binayen banka sınavları ve gerekli personel alımları gerçekleştirilecektir.

Banka Sınav Bilgileri

Banka işe alımlar için yapacağınız sınav başvurularını 9 Eylül 2016 ve 7 Kasım 2016 tarihleri arasında almaktadır.

Bankanın Genel Müdürlük bölümlerine ilişkin yurt içi ve yurt dışı şubelerin yönetimini kontrol edilen iştiraklere ilişkin denetimlerde görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacaktır. Başvuru koşulları için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ilk koşul arasında yer almaktadır.

Ayrıca bankanın belirtmiş olduğu İngilizce, Fransızca ve Almanca dillerine hakim olmanız istenmektedir. Bunun için 7 kasım 2016 tarihine kadar bankanın belirttiği mail adresine sertifika ya da internet üzerinden temin edilen sonuç belgesiyle tescillemeniz gerekmektedir. Sertifika bilgilerini yine iş ilanı sayfasından edinebilirsiniz.

Banka sınavları 3 aşamada gerçekleştirilmektedir; Mesleki bilgi sınavı, Değerlendirme Merkezi Aktiviteleri, Mülakat. Sınav bilgilerine ilişkin detaylı bilgiyi yine iş ilanı sayfasından edinebilirsiniz.

Banka İş İlanları İçin Koşulan Şartlar (GENEL)

İş Bankası personel alımları için yine ek olarak bazı şartlar da koşmaktadır.

  • Yazılı sınavın yapıldığı tarihler itibariyle 30 yaşınızı aşmamış olmalısınız,
  • Erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olması ya da 1 yıl kadar tecil ettirmiş olmak,
  • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim kurumlarının ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmak ya da 16 Ocak 2017 tarihinde mezun durumunda olup bu durumu belgeleyebilmek,
  • Daha önce bankanın sınavlarının herhangi bir mülakatında başarısız sayılmamış olmak (Uzman Yardımcılığı ve Müfettiş Yardımcılığı)
  • Daha önce bankanın yaptığı personel alımı dahilinde Müfettiş Yardımcılığı sınavlarına bir defadan fazla katılmış olmamak,
  • Sağlık durumunun seyahate elverişliliği,
  • Kamu haklarından yararlanabiliyor olmak,
  • Herhangi bir suçtan dolayı hüküm giymemiş olmak,
  • Kamu kurum ya da kuruluşlarında mecburi hizmet yükümlülüğü bulunmamak.

Banka iş ilanı için yapacağınız başvurularda genel hatlarıyla şartlar bu şekilde sizlere belirtilmektedir. Bankanın ilgili pozisyonu için yapılacak personel alımlarına ilişkin başvurularınız ve sınavlar hakkında detaylı bilgiyi ilgili sayfadan öğrenebilirsiniz.

İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Sayfalar/acik-pozisyonlar.aspx

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,361TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol