Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Yönetici Asistanı Personel Alımları

Garanti Yönetici Asistanı Personel Alımları

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Garanti Banka İş İlanları

  Günümüz köklü kuruluşlarından olan ve bankacılık sektöründe teknolojiden aldığı güçle müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutan Garanti Bankası, lider banka olma yolunda ilerlemektedir.

  Garanti Bankası, bünyesinde çalışan birçok çalışanla birlikte, sayıları artan şubelerde Türkiye’de finansal kuruluşların öncülüğünü yapmaktadır. Banka deneyimini üst seviyelere taşımak ve bünyesini güçlendirmek için personel alımları gerçekleştirmektedir.

  Bankanın personel alımı için ilanda belirttiği pozisyon Yönetici Asistanı’dır. Banka iş ilanları kapsamında Ankara Bölge Müdürlüğü’nde görevlendirilecek bireyler iş başvurularını gerçekleştirebilirler. Bankanın iş ilanlarında belirttiği belirli şartlar dahilinde sizler de Garanti bünyesinde çalışmak için ilk adımı atabilirsiniz.

  Banka iş ilanlarınca belirtilen niteliklerin ilki en az MYO mezunu, tercihen de Lisans mezunu olmanızdır. İlgili pozisyon için benzer görev deneyimleriniz (2-3 yıl kadar) bulunuyorsa ve iyi derecede Ms Office uygulamaları kullanma yetisine sahipseniz iş ilanı sizleri ilgilendirmektedir.

  Ayrıca personel alımı bazında 32 yaşını aşmamış olmanız şartı aranmaktadır.

  Ankara’da ikamet eden adaylar için yapılan personel alımları, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü iş takibini iyi bir şekilde gerçekleştirebilecek, detaylara özen gösteren kişilerce değerlendirilerek yapılacaktır.

  Kariyerinize adımlarınızı Garanti Bankası’yla yapmak istiyorsanız Garanti Yönetici Asistanı Personel Alımları banka iş ilanıyla siz de bankacılık sektörüne girebilirsiniz. Bankanın ilanda belirttiği iş tanımıyla ilgili detaylı bilgiye ilgili sayfadan ulaşabilirsiniz. Belirtilen iş ilanı için son başvuru tarihi 6 Ekim 2016 olarak geçmektedir.

  Garanti Yönetici Asistanı Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

  http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-yonetici-asistani-1583191?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1583191&refno=29983_5100

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,250TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Halkbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin en önemli finans kuruluşlarından olan Halkbank, yayımlamış olduğu banka iş ilanları ile personel...

  Merkez Bankası Yüksek Kur Talebinde Bulundu!

  Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), sektörde faaliyet gösteren bankalardan yüksek kur talebinde bulundu. Elde...

  Vakıfbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin devlet destekli ve en eski bankalarından olan Vakıfbank, yayımlamış olduğu yeni ilanlarla banka...

  Garanti BBVA Staj Başvuruları Başladı

  Garanti BBVA’nın yaptığı banka iş ilanları duyurusunda üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlayan programdan bahsedildi.Garanti...

  Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir?

  Taşıt Kredisi Nedir?Taşıt kredisi, bireysel müşterilere taşıt alımı için sağlanan bir tür tüketici kredisi...

  QNB Finansbank Lise Mezunu Alım Yapıyor

  İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...