Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Yönetici Asistanı Personel Alımları

Garanti Yönetici Asistanı Personel Alımları
G

-

Garanti Banka İş İlanları

Günümüz köklü kuruluşlarından olan ve bankacılık sektöründe teknolojiden aldığı güçle müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutan Garanti Bankası, lider banka olma yolunda ilerlemektedir.

Garanti Bankası, bünyesinde çalışan birçok çalışanla birlikte, sayıları artan şubelerde Türkiye’de finansal kuruluşların öncülüğünü yapmaktadır. Banka deneyimini üst seviyelere taşımak ve bünyesini güçlendirmek için personel alımları gerçekleştirmektedir.

Bankanın personel alımı için ilanda belirttiği pozisyon Yönetici Asistanı’dır. Banka iş ilanları kapsamında Ankara Bölge Müdürlüğü’nde görevlendirilecek bireyler iş başvurularını gerçekleştirebilirler. Bankanın iş ilanlarında belirttiği belirli şartlar dahilinde sizler de Garanti bünyesinde çalışmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Banka iş ilanlarınca belirtilen niteliklerin ilki en az MYO mezunu, tercihen de Lisans mezunu olmanızdır. İlgili pozisyon için benzer görev deneyimleriniz (2-3 yıl kadar) bulunuyorsa ve iyi derecede Ms Office uygulamaları kullanma yetisine sahipseniz iş ilanı sizleri ilgilendirmektedir.

Ayrıca personel alımı bazında 32 yaşını aşmamış olmanız şartı aranmaktadır.

Ankara’da ikamet eden adaylar için yapılan personel alımları, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü iş takibini iyi bir şekilde gerçekleştirebilecek, detaylara özen gösteren kişilerce değerlendirilerek yapılacaktır.

Kariyerinize adımlarınızı Garanti Bankası’yla yapmak istiyorsanız Garanti Yönetici Asistanı Personel Alımları banka iş ilanıyla siz de bankacılık sektörüne girebilirsiniz. Bankanın ilanda belirttiği iş tanımıyla ilgili detaylı bilgiye ilgili sayfadan ulaşabilirsiniz. Belirtilen iş ilanı için son başvuru tarihi 6 Ekim 2016 olarak geçmektedir.

Garanti Yönetici Asistanı Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-yonetici-asistani-1583191?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1583191&refno=29983_5100

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol