Garanti Yönetici Asistanı Personel Alımları

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Banka İş İlanları

Günümüz köklü kuruluşlarından olan ve bankacılık sektöründe teknolojiden aldığı güçle müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutan Garanti Bankası, lider banka olma yolunda ilerlemektedir.

Garanti Bankası, bünyesinde çalışan birçok çalışanla birlikte, sayıları artan şubelerde Türkiye’de finansal kuruluşların öncülüğünü yapmaktadır. Banka deneyimini üst seviyelere taşımak ve bünyesini güçlendirmek için personel alımları gerçekleştirmektedir.

Bankanın personel alımı için ilanda belirttiği pozisyon Yönetici Asistanı’dır. Banka iş ilanları kapsamında Ankara Bölge Müdürlüğü’nde görevlendirilecek bireyler iş başvurularını gerçekleştirebilirler. Bankanın iş ilanlarında belirttiği belirli şartlar dahilinde sizler de Garanti bünyesinde çalışmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Banka iş ilanlarınca belirtilen niteliklerin ilki en az MYO mezunu, tercihen de Lisans mezunu olmanızdır. İlgili pozisyon için benzer görev deneyimleriniz (2-3 yıl kadar) bulunuyorsa ve iyi derecede Ms Office uygulamaları kullanma yetisine sahipseniz iş ilanı sizleri ilgilendirmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Ayrıca personel alımı bazında 32 yaşını aşmamış olmanız şartı aranmaktadır.

Ankara’da ikamet eden adaylar için yapılan personel alımları, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü iş takibini iyi bir şekilde gerçekleştirebilecek, detaylara özen gösteren kişilerce değerlendirilerek yapılacaktır.

Kariyerinize adımlarınızı Garanti Bankası’yla yapmak istiyorsanız Garanti Yönetici Asistanı Personel Alımları banka iş ilanıyla siz de bankacılık sektörüne girebilirsiniz. Bankanın ilanda belirttiği iş tanımıyla ilgili detaylı bilgiye ilgili sayfadan ulaşabilirsiniz. Belirtilen iş ilanı için son başvuru tarihi 6 Ekim 2016 olarak geçmektedir.

Garanti Yönetici Asistanı Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-yonetici-asistani-1583191?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1583191&refno=29983_5100

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...