Ziraat Bankası Okula Dönüş Kampanyası

0

Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından olan Ziraat Bankası, finansal sektörün demirbaşlarından bir tanesidir. Çiftçiye ve tarıma destek amaçlı çıktığı yolda bugün daha sağlam  ve güçlü bir yeri olan banka, Türkiye’nin lider konumundaki bankalarındandır.

Çeşitli bankacılık ürünleri, kredi ürünleri ve kampanyalarıyla müşterilerine her daim memnuniyet sağlamaktadır. Bankanın güncel kampanyalarından olan Ziraat Bankası Okula Dönüş Kampanyası Maximumlara özel fırsatlar içeriyor.

Okulların açılmasının yaklaşmasıyla birlikte, Maximum Kart sahiplerine 60 TL maxipuan kazandıran bu kampanya için çeşitli sektörlerde tek seferde peşin ya da taksitli 100 TL ve üzeri 5. Alışverişinizde tam 60 TL MaxiPuan kazanıyorsunuz! Market, giyim, giyim aksesuarları, ayakkabı, kozmetik, optik, kitap, kırtasiye ve oyuncak sektörleri içerisinde yapacağınız alışverişlerde kazanacağınız tam 60 TL maxipuan için sizler de kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanyaya katılımlarınız için SMS yoluyla KAMPANYA, harcama yapacağınız kartın son 6 hanesi ve sistemde kayıtlı telefonunuzdan aralarında boşluklarla bu bilgileri 4757’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

Diğer bir Ziraat Bankası kampanyasına katılım yolu ise kampanya sayfasındaki KATIL butonudur. Kampanyadan kazanılacak olan puanlar kampanya bitiminden sonra 7 gün içerisinde kartınıza yüklenecektir. Maxipuanlarınız için son kullanım tarihiyse 23 Ekim 2016’dır.

Bir müşteri kampanyadan sadece bir kere yararlanabilir ve maksimum 60 TL kazanabilir. Kampanya katılımında yurt içinden gönderilen SMS’ler ücretsizdir. Ziraat Bankası kampanyası hakkında detaylı bilgi edinmek ve Okula Dönüş Kampanyası için ayrıntılara ulaşmak isteyenler kampanya sayfasını ziyaret edebilirler.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın