Ana SayfaKredilerVakıfbank Eğitim Masraflarına İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank Eğitim Masraflarına İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Okul döneminin yaklaşmasıyla birlikte masraflar artabilir, çocuklarınızın okul masrafları ortaya çıkabilir. Özellikle dershane, kurs, okul vb. yerlerin ücretleri sizleri bunaltıyor olabilir.

Vakıfbank Eğitim Masraflarına İhtiyaç Kredisi ile artık ilköğretimden lise son sınıfa kadar olan çeşitli eğitim kurumları için destek alabiliyorsunuz. Bu kurumlar; Devlet okulları, Özel okullar, MEB’den izinli Kurslar, Dershaneler, Spor okulları ve Yaz Okulları gibi eğitim kurumları için eğitim kredisi desteği alabiliyorsunuz.

Bu ihtiyaç kredisine ek olarak yine ön lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri için de uygun faiz oranlarıyla eğitim kredisi sağlanmaktadır.

Vakıfbank Eğitim Kredisi Kampanyası, 40 bin TL’ye varan limitleri sizlere sunmaktadır.

12 aya varan vade seçenekleri sunan banka 18 yaşının doldurulması halinde öğrencilere de bu hizmetten faydalanma hakkı tanımaktadır. 12 aylık bir dönem için geçerli olan bu ihtiyaç kredisi %1,27’lik faiz oranlarıyla sunulmaktadır. Bankanın ayrıca örnek bir ödeme planı da bulunmaktadır. Örnek ödeme planı kapsamında 40 bin TL’lik kredi için %1,27 faiz oranıyla 12 aylık vade süresi bağlamında aylık taksitler 3.672,69 TL’dir.

Bankanın kredi tahsis ücreti olarak sizden aldığı ücretse kredi tutarının binde 5’i olan 200 TL’dir. Bankanın ihtiyaç kredisinin yıllık maliyet oranı %21,1069’dur.

Sigorta primleri ve masrafları da kredi kapsamında sizden tahsil edilmek istenen ücretletdir. Bu ücretler kişiye göre farklılık gösterebilir. Başvurularınız içinse Vakıfbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.