Vakıfbank Eğitim Masraflarına İhtiyaç Kredisi

Okul döneminin yaklaşmasıyla birlikte masraflar artabilir, çocuklarınızın okul masrafları ortaya çıkabilir. Özellikle dershane, kurs, okul vb. yerlerin ücretleri sizleri bunaltıyor olabilir.

Vakıfbank Eğitim Masraflarına İhtiyaç Kredisi ile artık ilköğretimden lise son sınıfa kadar olan çeşitli eğitim kurumları için destek alabiliyorsunuz. Bu kurumlar; Devlet okulları, Özel okullar, MEB’den izinli Kurslar, Dershaneler, Spor okulları ve Yaz Okulları gibi eğitim kurumları için eğitim kredisi desteği alabiliyorsunuz.

Bu ihtiyaç kredisine ek olarak yine ön lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri için de uygun faiz oranlarıyla eğitim kredisi sağlanmaktadır.

Vakıfbank Eğitim Kredisi Kampanyası, 40 bin TL’ye varan limitleri sizlere sunmaktadır.

12 aya varan vade seçenekleri sunan banka 18 yaşının doldurulması halinde öğrencilere de bu hizmetten faydalanma hakkı tanımaktadır. 12 aylık bir dönem için geçerli olan bu ihtiyaç kredisi %1,27’lik faiz oranlarıyla sunulmaktadır. Bankanın ayrıca örnek bir ödeme planı da bulunmaktadır. Örnek ödeme planı kapsamında 40 bin TL’lik kredi için %1,27 faiz oranıyla 12 aylık vade süresi bağlamında aylık taksitler 3.672,69 TL’dir.

Bankanın kredi tahsis ücreti olarak sizden aldığı ücretse kredi tutarının binde 5’i olan 200 TL’dir. Bankanın ihtiyaç kredisinin yıllık maliyet oranı %21,1069’dur.

Sigorta primleri ve masrafları da kredi kapsamında sizden tahsil edilmek istenen ücretletdir. Bu ücretler kişiye göre farklılık gösterebilir. Başvurularınız içinse Vakıfbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.