Akbank Gişe Yetkilisi Personel Alımları 2016

0

Akbank Banka İş İlanları

Akbank’ın büyümesi devam eden bünyesinde kariyerinize başlamak istemez misiniz? Adil, şeffaf ve ayrım gözetmeksizin duran bir yönetim ve insan kaynakları politikası uygulanmaktadır.

Türkiye’nin en büyük özel bankalarından olan Akbank’ta kariyerinize yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Bankacılık sektörüne sizler de ilgi duyuyorsanız Akbank Gişe Yetkilisi Personel Alımları – Doğu bölgesi banka iş ilanlarına başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Personel alımı gerçekleştiren banka, çalışma yeri olarak Bingöl olarak belirtmektedir. Gişe yetkilisi personel alımları için bankanın bazı şartları da bulunmaktadır.

Banka iş ilanında belirtilen ilk şart T.C. vatandaşı olmanız ayrıca değerlendirmeye alınacak olan adayların 1988 ve sonrası doğumlu olması gerekmektedir. Bankanın diğer bir şartıysa erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olması veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olunmasıdır. Değerlendirme kapsamında ayrıca örgün öğretim lisans mezunları olmanız istenmektedir.

Banka iş ilanlarınca aranan genel nitelikler şu şekildedir;

  • Müşterilere odaklanabilecek ve kalite odaklı çalışabilecek,
  • Dinamik, yüzünden gülümseme eksik olmayan ve etkin bir iletişme sahip,
  • Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
  • Takım çalışmasına ayak uydurabilecek,
  • Bankanın düzenlediği son 6 ay içerisinde yapılmış başka bir işe alım sınavına katılmamış olmak,
  • Bankanın düzenlediği sınavların sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş olmak şartları aranmaktadır.

Banka Bingöl şubesinde görevlendirilmek üzere personel alımı gerçekleştirecek olan bankanın iş ilanına başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Banka personel alımları için ilgili pozisyonun son başvuru tarihi 4 Kasım 2016 olarak belirtilmektedir.

Akbank Gişe Yetkilisi Personel Alımları – Doğu, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-gise-yetkilisi-dogu-anadolu-bolge-1456685

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın