Ana SayfaBanka İş İlanlarıTürkiye Finans Gişe Personel Alımları 2016

Türkiye Finans Gişe Personel Alımları 2016

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Türkiye Finans Banka İş İlanları

  Faizsiz bankacılık alanında, lider finansal kuruluşlardan olan Türkiye Finans Katılım Bankası, 3.800’ü aşan çalışan ve 200’ü aşkın şubesiyle birlikte etkin bir şekilde hizmet sağlamaktadır.

  Sizlerde kariyer planlarınızı bankacılık sektörü doğrultusunda yapıyorsanız Türkiye Finans Katılım Bankası personel alımlarıyla başlangıcınızı yapabilirsiniz.

  Türkiye’de bireysel ve kurumsal birçok şirkete finansal destek sağlayan Türkiye Finans Gişe Personel Alımları 2016 Eylül itibariyle başlamıştır. Banka iş ilanlarınca belirtilen çalışma yeri Konya’dır. Üniversitelerin 4 yıllık ilgili lisans bölümlerinden mezun olan (İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, İşletme veya İktisad Fakültelerinin; İktisat, İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi gibi bölümleri) adaylarıyla ilgilenilmektedir.

  Eğer sizlerde faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekliyseniz 1989 doğum ve sonrası adaylar personel alımı kapsamında değerlendirilmeye alınacaktır. Banka iş ilanına başvurularınızı ilgili sayfadan yapabilirsiniz.

  Banka iş ilanlarınca ayrıca insan ilişkileri güçlü olan ve güleryüzlü olan kişiler personel alımları kapsamında değerlendirilecektir. Kendinizi yeniliklere açık olarak görüyor, geliştirmeye açık, ekip çalışmalarına ayak uydurabilen, sorumluluk bilincine sahip kişiler olarak görüyorsanız başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Personel alımı için Konya’da ikamet ediyor olmak, Microsoft Office programlarına hakim olmak ve erkek adaylar için de askerlik görevinin tamamlanmış olması şartları aranmaktadır.

  İş ilanıyla ilgili iş tanımına yine ilan sayfasından ulaşmanız mümkündür. Detaylı bilgiye ulaşmak için de bankanın iş ilanları sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Belirtilen pozisyon için son başvuru tarihi 14 Ekim 2016’dır.

  Türkiye Finans Gişe Personel Alımları 2016, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

  http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-konya-subeleri-gise-asistani-1631558?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1631558&refno=29477_4594

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,250TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Halkbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin en önemli finans kuruluşlarından olan Halkbank, yayımlamış olduğu banka iş ilanları ile personel...

  Merkez Bankası Yüksek Kur Talebinde Bulundu!

  Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), sektörde faaliyet gösteren bankalardan yüksek kur talebinde bulundu. Elde...

  Vakıfbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin devlet destekli ve en eski bankalarından olan Vakıfbank, yayımlamış olduğu yeni ilanlarla banka...

  Garanti BBVA Staj Başvuruları Başladı

  Garanti BBVA’nın yaptığı banka iş ilanları duyurusunda üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlayan programdan bahsedildi.Garanti...

  Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir?

  Taşıt Kredisi Nedir?Taşıt kredisi, bireysel müşterilere taşıt alımı için sağlanan bir tür tüketici kredisi...

  QNB Finansbank Lise Mezunu Alım Yapıyor

  İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...