Türkiye Finans Gişe Personel Alımları 2016

0

Türkiye Finans Banka İş İlanları

Faizsiz bankacılık alanında, lider finansal kuruluşlardan olan Türkiye Finans Katılım Bankası, 3.800’ü aşan çalışan ve 200’ü aşkın şubesiyle birlikte etkin bir şekilde hizmet sağlamaktadır.

Sizlerde kariyer planlarınızı bankacılık sektörü doğrultusunda yapıyorsanız Türkiye Finans Katılım Bankası personel alımlarıyla başlangıcınızı yapabilirsiniz.

Türkiye’de bireysel ve kurumsal birçok şirkete finansal destek sağlayan Türkiye Finans Gişe Personel Alımları 2016 Eylül itibariyle başlamıştır. Banka iş ilanlarınca belirtilen çalışma yeri Konya’dır. Üniversitelerin 4 yıllık ilgili lisans bölümlerinden mezun olan (İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, İşletme veya İktisad Fakültelerinin; İktisat, İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi gibi bölümleri) adaylarıyla ilgilenilmektedir.

Eğer sizlerde faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekliyseniz 1989 doğum ve sonrası adaylar personel alımı kapsamında değerlendirilmeye alınacaktır. Banka iş ilanına başvurularınızı ilgili sayfadan yapabilirsiniz.

Banka iş ilanlarınca ayrıca insan ilişkileri güçlü olan ve güleryüzlü olan kişiler personel alımları kapsamında değerlendirilecektir. Kendinizi yeniliklere açık olarak görüyor, geliştirmeye açık, ekip çalışmalarına ayak uydurabilen, sorumluluk bilincine sahip kişiler olarak görüyorsanız başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Personel alımı için Konya’da ikamet ediyor olmak, Microsoft Office programlarına hakim olmak ve erkek adaylar için de askerlik görevinin tamamlanmış olması şartları aranmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Eylül

İş ilanıyla ilgili iş tanımına yine ilan sayfasından ulaşmanız mümkündür. Detaylı bilgiye ulaşmak için de bankanın iş ilanları sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Belirtilen pozisyon için son başvuru tarihi 14 Ekim 2016’dır.

Türkiye Finans Gişe Personel Alımları 2016, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-konya-subeleri-gise-asistani-1631558?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1631558&refno=29477_4594

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın