TEB 3 Bin TL Masrafsız İhtiyaç Kredisi

0

Nakit sıkıntılarınız artık bütçenizi aşar bir duruma geldiyse bankaların ihtiyaç kredilerinden faydalanabilirsiniz. Telefon, tatil, beyaz eşya, alışveriş gibi ihtiyaçlarınız için çeşitlendirilmiş birçok ihtiyaç kredisi bulunmaktadır.

TEB 3 bin TL Masrafsız İhtiyaç Kredisi, kredi tahsis ücreti ödemeden sayılan bu çeşitli ihtiyaçlar için minik çaplı bir kredi sağlıyor. TEB’in sağladığı kredi için sadece ek olarak sigorta ücreti bulunmaktadır. Maksimum vade süresi 12 ay olan masrafsız ihtiyaç kredisi, 3 bin TL’ye kadar geçerli kredilerde bu şartları geçerli kılmaktadır. Bankanın %1,20 faiz oranı, 12 ay vadesi ile kullanabileceğiniz 3 bin TL’lik krediyle ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Masrafsız ihtiyaç kredisi için başvurularınızı TEB şubeleri, TEB Çağrı merkezi ve TEB internet şubesinden yapabilirsiniz.

Banka ayrıca örnek bir kredi tutarı üzerinden örnek bir hesaplama da gerçekleştirmiştir. Örnek hesaplama şu şekildedir; 3 bin TL kredi tutarı, 12 ay vade süresi ve %1,20 faiz oranıyla aylık taksitler 274,01 TL’dir. Sigorta ücretleri 134 TL, efektif yıllık maliyet oranıysa %18,7158’dir.

Bankanın belirttiği sigorta masrafları kişiden kişiye göre ve yaşa göre değişebilmektedir. Kredi hesaplaması eşit taksitler halinde ödenmesi halinde oluşturulmuştur. Kendinize göre bir ihtiyaç kredisi hesaplaması yapmak istiyorsanız TEB’in hesaplama araçlarını kullanarak yapabilirsiniz.

Bütçenizde ayarlamalar sağlayabilirsiniz. İhtiyaç kredisi hakkında daha detaylı bilgi edinmek için TEB’in iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. (Çağrı merkezi, internet sitesi, TEB şubeleri).

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın