Burgan Bank Hoş Geldin Mevduatı

Birikimlerinizi nasıl yöneteceğiniz hakkında bir fikriniz olmayabilir. Bunun için birikimlerinizi değerlendirebileceğiniz çözümler ve kanallar bulmanız gerekebilir. Burgan Bank Hoş Geldin Mevduatı, birikimleriniz için yeni bir kapı aralamaktadır.

Bankanın sunduğu mevduat hesabı ile birlikte risksiz ama azar azar kazanabileceğiniz bir vadeli hesap açabilirsiniz.

Üstelik Burgan Bank Hoş Geldin Mevzuatı ile birlikte %12’ye varan avantajlı fırsatlarıyla birikte birikimlerinizi değerlendirmenizde ekstra faizler uygulamaktadır. Burgan Bank, ilk defa hesap açtıracak bireysel bankacılık müşterileri için özel fiyatlar uygulamaktadır.

Banka, TL’de %12,25 mevduat faiz oranlarıyla 32 ve 40 gün vade aralığı için en az bir gün valörlü araçlarda bu faizleri uygulamaktadır. Düzenlenen kampanya için minimum birikim tutarı 1.000 TL olarak belirtilirken, maksimum olarak 1.000.000 TL belirtilmektedir. Banka ayrıca USD ve EURO birikimleriniz için de vadeli hesap bazında avantajlar barındırmaktadır.

Aynı gün içerisinde açılan TL Hoş Geldin Mevduatı için 32 ve 91 gün aralığı için faiz oranı %12’dir. USD için belirtilen mevduat faiz oranıysa %3,35 olarak 32 ve 91 gün vade aralığı için geçerlidir.

Bankanın EURO için uyguladığı mevduat hesabı faiz oranı ise %2’dir. Bu oran 32 ve 45 gün vade aralığında geçerliliğini koruyup, 46 ve 91 gün aralığında açılan mevduat hesabı içinse EURO hoş geldin mevduat oranı %1,85’tir. Bankanın uyguladığı faiz oranları hakkında ve Burgan Bank Hoş Geldin Mevduatı hakkında detaylı bilgi için Burgan Bank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.