Ana Sayfa Krediler Denizbank Bankacılara Özel İhtiyaç Kredisi

Denizbank Bankacılara Özel İhtiyaç Kredisi

-

Denizbank, Türkiye’nin en güçlü finansal kuruluşları arasında yer alarak müşterilerine verdiği güveni ve kaliteyi sürdürmektedir. Banka ürünlerinin ihtiyaçlara ve kişilere özel olarak da düzenlemesini gözetmektedir.

Her müşterisine özel faizler ve fırsatlar sunan banka, bankacıları yani meslektaşlarını da kampanyalarında es geçmiyor. Denizbank Bankacılara Özel İhtiyaç Kredisi ile hangi bankada çalıştığınız mühim olmaksızın sizin de tüm nakit ihtiyaçlarınıza özel çözümler bulunmaktadır.

Bankacılara özel faiz oranları uygulayan banka, 36 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi ürünlerinden yararlanmak isteyenlerin başvurularını beklemektedir.

Denizbank Bankacılara Özel İhtiyaç Kredisi için Denizbank şubelerini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Kredi %1,45’ten başlayan faiz oranları içermektedir. Bankanın bankacılar için 3 adet örnek ödeme planı bulunmaktadır. Bunlar;

  • 10 bin TL ihtiyaç kredisi, 12 ay vade süresi ve %1,45 faiz  oranı ile aylık taksitler 931 TL’dir. Kredi tahsis ücreti 50 TL, vergi ve sigorta dahil ücretler toplamı 86 TL, aylık toplam maliyet oranı %2,02, yıllık toplam maliyet oranı %24,24’dür.
  • 10 bin TL ihtiyaç kredisi, 24 ay vade süresi ve %1,50 faiz  oranı ile aylık taksitler 513 TL’dir. Kredi tahsis ücreti 50 TL, vergi ve sigorta dahil ücretler toplamı 116 TL, aylık toplam maliyet oranı %1,97, yıllık toplam maliyet oranı %23,67’dir.
  • 10 bin TL ihtiyaç kredisi, 36 ay vade süresi ve %1,53 faiz  oranı ile aylık taksitler 382 TL’dir. Kredi tahsis ücreti 50 TL, vergi ve sigorta dahil ücretler toplamı 151 TL, aylık toplam maliyet oranı %2,07, yıllık toplam maliyet oranı %24,87’dir.

Kredi üst limiti olarak 60 bin TL belirtilmektedir.

 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,380BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,415TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler