Ana SayfaKredilerDenizbank Bankacılara Özel İhtiyaç Kredisi

Denizbank Bankacılara Özel İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank, Türkiye’nin en güçlü finansal kuruluşları arasında yer alarak müşterilerine verdiği güveni ve kaliteyi sürdürmektedir. Banka ürünlerinin ihtiyaçlara ve kişilere özel olarak da düzenlemesini gözetmektedir.

Her müşterisine özel faizler ve fırsatlar sunan banka, bankacıları yani meslektaşlarını da kampanyalarında es geçmiyor. Denizbank Bankacılara Özel İhtiyaç Kredisi ile hangi bankada çalıştığınız mühim olmaksızın sizin de tüm nakit ihtiyaçlarınıza özel çözümler bulunmaktadır.

Bankacılara özel faiz oranları uygulayan banka, 36 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi ürünlerinden yararlanmak isteyenlerin başvurularını beklemektedir.

Denizbank Bankacılara Özel İhtiyaç Kredisi için Denizbank şubelerini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Kredi %1,45’ten başlayan faiz oranları içermektedir. Bankanın bankacılar için 3 adet örnek ödeme planı bulunmaktadır. Bunlar;

  • 10 bin TL ihtiyaç kredisi, 12 ay vade süresi ve %1,45 faiz  oranı ile aylık taksitler 931 TL’dir. Kredi tahsis ücreti 50 TL, vergi ve sigorta dahil ücretler toplamı 86 TL, aylık toplam maliyet oranı %2,02, yıllık toplam maliyet oranı %24,24’dür.
  • 10 bin TL ihtiyaç kredisi, 24 ay vade süresi ve %1,50 faiz  oranı ile aylık taksitler 513 TL’dir. Kredi tahsis ücreti 50 TL, vergi ve sigorta dahil ücretler toplamı 116 TL, aylık toplam maliyet oranı %1,97, yıllık toplam maliyet oranı %23,67’dir.
  • 10 bin TL ihtiyaç kredisi, 36 ay vade süresi ve %1,53 faiz  oranı ile aylık taksitler 382 TL’dir. Kredi tahsis ücreti 50 TL, vergi ve sigorta dahil ücretler toplamı 151 TL, aylık toplam maliyet oranı %2,07, yıllık toplam maliyet oranı %24,87’dir.

Kredi üst limiti olarak 60 bin TL belirtilmektedir.

 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.