Vakıfbank Yaza Özel Konut Kredisi Faiz Oranları 2016

0

Vakıfbank Yaza Özel Konut Kredisi

Vakıfbank yaza özel olarak sunduğu konut kredisi kampanyasıyla birçok kişiyi ev sahibi yapıyor. Yaza özel olarak verilen bu konut kredisi kampanyasının ne zaman sona ereceği hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı. Yaza özel konut kredisi kampanyası klasik konut kredisi kampanyası olarak da algılanabilir. Ancak Vakıfbank konut kredisi kampanyalarından birinde kredi faiz oranı 1,09 iken diğerinde bu oran 0,95’tir. Eğer Vakıfbank’tan konut kredisi almak istiyorsanız her iki kredi kampanyası hakkında da bilgi almalısınız. Aksi halde büyük bir mağduriyet yaşayabilirsiniz.

Vakıfbank yaza özel konut kredisi kampanyası için belirlenen kredi faiz oranı 1,09’dur, bu kredi faiz oranı tüm vadeler ve tüm kredi miktarları için sabittir, dolayısıyla değişiklik göstermez.

Vakıfbank konut kredisi kampanyalarından biri olan yaza özel konut kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin tercih edebilecekleri vade seçenekleri 1 ay ile 120 arasında değişiyor. Eğer bu bankadan kredi alacaksanız 1 ay ile 120 ay arasında bir vade seçmeniz gerekiyor.

Vakıfbank yaza özel konut kredisi kampanyası için konut sigortası, ipotek tesis bedeli gibi ücretler ödersiniz. Ancak bu ücretlerin ne kadar tutacağı kredinize göre şubelerde belirlenir. Bunun dışındaki masraflardan biri kredi tahsis ücretidir, bu ücret 100 bin lira kredide 500 liradır. Diğer bir masraf ise ekspertiz ücretidir. Vakıfbank yaza özel konut kredisi kampanyası için en az 800 lira ekspertiz ücreti ödemeniz gereklidir.

Vakıfbank yaza özel konut kredisi kampanyası ile 100 bin lira çeken bir kişi 10 yıl vadede krediyi geri ödemek istediğinde aylık olarak 1497 lira geri ödeme yapar. Borcun tamamı ödendiğinde Vakıfbank’a ödenen toplam kredi faizi miktarı ise 79 bin 738 lira olacaktır. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın