Ana SayfaKredilerVakıfbank’tan Masrafsız 50 Bin Lira Kredi!

Vakıfbank’tan Masrafsız 50 Bin Lira Kredi!
V

-

Vakıfbank’tan 50 Bin Liralık Masrafsız Bayram Kredisi

Bayram kredisi veren birçok banka bulunuyor. Her ne kadar bayramı geride bırakmış olsak da bu bankaların neredeyse tamamı ay sonuna kadar bayram kredisi vermeye devam edecek. Vakıfbank bayram kredisi kampanyası da hala güncel olan kredi kampanyalarından biridir. Bu kredi kampanyası sayesinde kredi kullanmak isteyen kişiler Vakıfbank şubelerine uğrayabilirler.

Vakıfbank bayram kredisi kampanyası standart ihtiyaç kredilerinin bayrama uyarlanmış halidir. Ancak bu kredi ihtiyaç kredisi sayesinde alınamayacak kadar yüksek miktarda kredi veriyor. Öyle ki Vakıfbank bayram kredisi sayesinde kredi almak isteyenler tam 50 bin liraya kadar kredi talebinde bulunabiliyorlar. Buna ek olarak Vakıfbank bayram kredisi kampanyası sayesinde kredi alan kişiler krediye tahsis ücreti ödemezler, bu da kredinin masrafsız kredi olmasını sağlıyor.

Vakıfbank bayram kredisi için belirlenen kredi faiz oranı 1,36’dır, bu kredi faiz oranı değişken değildir. Vakıfbank kredi isteyen her müşterisine aynı kredi faiz oranıyla kredi veriyor. Dolayısıyla Vakıfbank bayram kredisi için müşteri değerlendirmesi yapılmadığını söylemeliyiz.

Vakıfbank aracılığıyla alabileceğiniz bayram kredisi aslında bir ihtiyaç kredisi olduğu için bu kredi sayesinde 36 aya kadar vade isteyebilirsiniz. Ne kadar kredi çekerseniz çekin maksimum kredi vadesi 36 ay olarak belirlenmiştir.

Bu kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 21’dir.

Eğer Vakıfbank bayram kredisi kampanyasından faydalanarak kredi çekerseniz en fazla 36 ay vade isteyebildiğiniz bu kredi için en az 1 ay vade isteyebilirsiniz. 50 bin liralık Vakıfbank bayram kredisini 36 ayda geri ödemek isteyen bir kişi aylık olarak 1847 lira ödeme yapar. Netice olarak 3 yıllık vadede bankaya ödenecek olan toplam kredi faiz miktarı ise 16 bin 513 lira olacaktır. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol