Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapıKredi Çağrı Merkezi Yetkilisi Personel Alımları

YapıKredi Çağrı Merkezi Yetkilisi Personel Alımları
Y

-

YapıKredi Banka İş İlanları

Güçlü bir kurumun bünyesi altında kim çalışmaz istemez ki? 1944 yılında kurulan YapıKredi Bankası ile yıllardır, güçlü bir kurumun bünyesinde kariyer fırsatı yakalayan birçok çalışan kariyerinde yukarıya çıkma fırsatı yakalamıştır.

Bankacılık sektöründe çalışmak isteyenler için personel alımları ile adil insan kaynakları politikaları uygulayan banka kendisine yeni takım arkadaşları aramaktadır.

Yapıkredi, iki güçlü kurumun birleşmesiyle meydana gelmiş, Türkiye’nin en büyük özel bankaları arasında yer alarak müşterilerine olduğu kadar çalışanlarına da avantajlı fırsatlar sunmaktadır. Banka iş ilanları yayımlayan bankanın yeni personel alımları Çağrı Merkezi Yetkilisi pozisyonu için gerçekleştirilmektedir.

Yapıkredi’nin sesi olmak istiyorsanız sizler de Türkiye’nin en iyi çağrı merkezlerinden birinde görev alabilirsiniz. Üniversitelerin önlisans veya lisans mezunlarının devam zorunululuğu olmayan 3. Sınıf veya 4. Sınıf öğrencileri de dahil başvurularınızı banka iş ilanına gerçekleştirebilirsiniz.

Personel alımları gerçekleştiren bankanın çalışma yeri için birkaç il belirtilmektedir. Bunlar; Amasya, Çorum, Giresun, Rize, Samsun, Sinop ve Trabzon’dur.

Personel alımı için bazı şartları yerine getiriyor olmanız gerekmektedir. Bu şartlardan ilki 28 yaşını aşmamış kişiler olmanızdır. Ayrıca iş ilanına diksiyonu düzgün adayların başvuruları beklenmektedir. Telefonda iletişim yeteneğinizin güçlü olduğunu hissediyorsanız sizlerde ilgili ilana başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  • Sözel becerileriniz gelişmiş,
  • İkna yeteneğiniz güçlü,
  • Satış konusunda yetkin ve telefonda satış yapabilecek,
  • Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,

Olmanız aranan genel niteklikleri oluşturmaktadır.

Banka iş ilanına başvurularınız için son başvuru tarihi 6 Ekim 2016 olarak belirtilmektedir.

Yapıkredi Çağrı Merkezi Yetkilisi Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-cagri-merkezi-yetkilisi-samsun-1483525?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1483525&refno=12166_2108

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,260BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol