Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapıKredi Çağrı Merkezi Yetkilisi Personel Alımları

YapıKredi Çağrı Merkezi Yetkilisi Personel Alımları

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

YapıKredi Banka İş İlanları

Güçlü bir kurumun bünyesi altında kim çalışmaz istemez ki? 1944 yılında kurulan YapıKredi Bankası ile yıllardır, güçlü bir kurumun bünyesinde kariyer fırsatı yakalayan birçok çalışan kariyerinde yukarıya çıkma fırsatı yakalamıştır.

Bankacılık sektöründe çalışmak isteyenler için personel alımları ile adil insan kaynakları politikaları uygulayan banka kendisine yeni takım arkadaşları aramaktadır.

Yapıkredi, iki güçlü kurumun birleşmesiyle meydana gelmiş, Türkiye’nin en büyük özel bankaları arasında yer alarak müşterilerine olduğu kadar çalışanlarına da avantajlı fırsatlar sunmaktadır. Banka iş ilanları yayımlayan bankanın yeni personel alımları Çağrı Merkezi Yetkilisi pozisyonu için gerçekleştirilmektedir.

Yapıkredi’nin sesi olmak istiyorsanız sizler de Türkiye’nin en iyi çağrı merkezlerinden birinde görev alabilirsiniz. Üniversitelerin önlisans veya lisans mezunlarının devam zorunululuğu olmayan 3. Sınıf veya 4. Sınıf öğrencileri de dahil başvurularınızı banka iş ilanına gerçekleştirebilirsiniz.

Personel alımları gerçekleştiren bankanın çalışma yeri için birkaç il belirtilmektedir. Bunlar; Amasya, Çorum, Giresun, Rize, Samsun, Sinop ve Trabzon’dur.

Personel alımı için bazı şartları yerine getiriyor olmanız gerekmektedir. Bu şartlardan ilki 28 yaşını aşmamış kişiler olmanızdır. Ayrıca iş ilanına diksiyonu düzgün adayların başvuruları beklenmektedir. Telefonda iletişim yeteneğinizin güçlü olduğunu hissediyorsanız sizlerde ilgili ilana başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  • Sözel becerileriniz gelişmiş,
  • İkna yeteneğiniz güçlü,
  • Satış konusunda yetkin ve telefonda satış yapabilecek,
  • Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,

Olmanız aranan genel niteklikleri oluşturmaktadır.

Banka iş ilanına başvurularınız için son başvuru tarihi 6 Ekim 2016 olarak belirtilmektedir.

Yapıkredi Çağrı Merkezi Yetkilisi Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-cagri-merkezi-yetkilisi-samsun-1483525?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1483525&refno=12166_2108

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.