Ana SayfaKredilerİş Bankası Eğitim Kredisi

İş Bankası Eğitim Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  36 Aya Kadar Vade Seçeneği

  İş Bankası eğitim kredisinde 1 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri ile kredi alabilirsiniz. Faiz oranı ise bu vade seçenekleri için aynı ve yüzde 1,68 olarak belirlenmiş durumdadır. Ancak bu değerden KKDF ve BSMV hariçtir. Banka tahsis ücreti olarak ise kredi tutarının yüzde 0,5’i oranında bir ücret tahsil ediyor. Buda BSMV ücretinden hariç olarak hesaplanmıştır. Örneğin 10 bin TL kredi alırsanız tahsis ücreti 50 TL olacaktır.

  10 bin TL kredi alıp 36 ay vade seçeneğini kullanırsanız faiz oranı yüzde 1,68 olacaktır ve size bu kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 27,5556 olacaktır. Çocuklarınızın eğitim masraflarını tek seferde karşılamak için bu krediyi kullanabilirsiniz. Bu krediyi öğrencilerin özel okul özel üniversite gibi eğitim masraflarını gidermek için kullanabilirsiniz.

  Eğitim kredisinde ister öğrencinin kayıt belgesi ya da okulun ücretini gösteren bir belge ile direk ücreti okul hesabına aktarma şansına sahipsiniz. Ayrıca fatura karşılığında krediyi nakit olarak da alma şansınız mevcuttur.

  Bu kredi için İş Bankası sizden bazı belgeler talep ediyor. Bunlardan birisi başvuru formudur. Diğer bir gerekli belge ise nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi ya da sürücü belgesinin aslı ve fotokopisidir. Ayrıca gelir durumunuza göre gelirinizi gösteren bir gelir belgesi gerekmektedir. Eğitim bedelinin gösteren faturanın aslı ya da öğrenci kayıt belgesi ya da okul ücretini gösteren bir belge de gerekiyor. Bu kredi hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın İş Bankası şubesine gidebilirsiniz. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,246TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Seçim Belirsizliği Kredi Faizlerini Vurdu!

  Merkez bankası tarafından uygulanan önlemlere ve eleştiri konusu olan düşük faiz politikasına karşın bankaların...

  Zamlı Emekli Maaşı Ne Zaman Yatacak?

  Türkiye’deki milyonlarca emekli için zamlı emekli maaşının ne zaman yatacağı önemli bir soru işareti...

  Odeabank 11 Şehir için Genç Yetenekler Arıyor!

  Türk bankacılık sektöründe büyümek ve tüm bankacılık hizmetlerinde ilk akla gelen banka olmak için sürekli çalışmalarda bulunan Odeabank, kadrosunu da gün geçtikçe büyütüyor. Odeabank, Gişe Yetkilisi alımları yapacak.

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...