Ana Sayfa Krediler Türkiye Finans’tan Esnafa Finansman Desteği

Türkiye Finans’tan Esnafa Finansman Desteği

-

3 Ay Ödemesiz Finansman Desteği

Türkiye Finans esnaf finansmanında bu ürün için birçok özel avantaj bulunuyor. Bunlardan birisi 3 aya kadar ödemesiz dönem olmasıdır. 31 Ekim tarihine kadar geçerli olacak bu kampanyada uzun vade seçenekleri ve uygun kar oranları bulunuyor. Esnafların ürün mal ya da hizmet alımları için geçerli olacak bu finansman desteğinde esnaflar 250 bin TL’ye kadar finansman alabilecek. Ayrıca 24 aya kadar varan vade seçenekleri ile de geri ödeme yapılabilecek.

Taşıt alımları için ise yine 250 bin TL’ye kadar finansman alabilirsiniz. Ancak geri ödemenizi 48 aya kadar varan vade seçeneklerinde yapabilirsiniz. Gayrimenkul alımlarınız için ise Türkiye Finans 500 bin TL’ye kadar finansman sunuyor. Ödeme planlarınızı ise 60 aya kadar vade seçenekleri için kendinize en uygun şekilde ayarlayabilirsiniz.

Bu kampanyada esnaf müşteriler için farklı ödeme koşulları bulunuyor. Bunlardan birisi 3 ay ödemesiz ödeme şeklidir. Diğeri 3 ayda bir ödemeli balon ödemeli ya da değişken taksitleri ödeme seçenekleridir.

Bu kampanyadan yararlanabilecek kişiler 0 ila 2 milyon arasında net satışı olan tüm KOBİ’ler ve esnaflardır. Ayrıca 0 ila 500 bin TL arasında finansman taleplerinde kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bu esnaf finansmanın internet üzerinden bir form doldurarak başvurabilirsiniz. Bu başvurunuz neticesinde size geri dönüş sağlanacaktır. Ayrıca bu finansman hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için size en yakın Türkiye Finans şubesine gidip bilgi alabilirsiniz. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,422BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,418TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler