Ana SayfaKredilerDenizbank’tan Emekliye Konut Kredisi

Denizbank’tan Emekliye Konut Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

   Masrafsız Konut Kredisi

  Denizbank konut kredisi kampanyasında emekliler için avantajlı olabilecek bir kredi sunuluyor. Buna göre 120 aya kadar vade seçenekleri bulunuyor. Ayrıca bu kredide kredi tahsis ücreti de bulunmuyor. Başvuru için banka sizden kredi başvuru formu istiyor. İstenen diğer bir belge ise kredi alacak kişinin nüfus cüzdanı fotokopisidir. Ayrıca müşterilerden gelir belgesi de isteniyor. Müşteriler satın alınacak konutun tapu fotokopisini de getirmelidir.

  Denizbank’ın bu konur kredisi ürününde faizler bazı bankalara göre düşük olmasına rağmen çok uygun faiz oranları da değildir. 60 ay vade seçeneği için banka yüzde 1,01 oranında faiz uygularken 96 ay vade seçeneği için ise yüzde 1,19 oranında kredi faizi uygulanıyor. 120 aya kadar olan vade seçenekleri için ise Denizbank yüzde 1,19 oranında kredi faizi uyguluyor.

  Örneğin en çok tercih edilen vade olan 120 ay vadede 75 bin TL kredi aldınız. Bu durumda aylık taksit tutarınız 1 177,16 TL olacaktır. Tahsis ücreti bulunmuyor. Ancak diğer ücretler adı altında toplamda sizde 848,68 TL alınacaktır. Aylık maliyet oranı yüzde 1,21 olurken yıllık maliyet oranı ise yüzde 14,58 olacaktır. Kampanyaya katılım için son tarih olarak ise Denizbank 30 Eylül 2016 tarihini belirledi.

  Sizden taşınmaz rehin ücreti, uzman incelemesi gibi ücretler tahsil edilecektir. Ayrıca DASK, konut sigortası gibi ücretler de alınacaktır. Bu kredi hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz size en yakın Denizbank şubesine gidebilirsiniz. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,249TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Kuveyt Türk Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

  Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.

  Yurt İçi Piyasaları TCMB Faiz Kararına Odaklandı!

  Küresel piyasalarda, ABD Merkez Bankası toplantısından sonra süregelen belirsizlikler sebebiyle negatif bir seyir izlenirken,...

  Emeklilere Müjde: En Düşük Emekli Maaşları 7.500 TL Oldu!

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam davet edildiği canlı yayın programında önemli açıklamalarda bulundu....

  Banka Mülakatında Başarılı Olmanın Sırrı Soruları Bilmekten Geçer!

  Bankaların düzenlediği sınavlar, mezun olunan bölümler gibi birçok şartı başarılı bir şekilde arkada bırakan bankacı adayları, genellikle mülakat aşamasında bir takım sorunlar yaşamaktadır. Bu yüzden banka mülakatında sorulan sorulara genel bir yaklaşım ile bilgilendirme yapmak istedik.

  Bankalar EYT’liler için Yarışıyor: EYT Destek Kredisi Hazırlandı!

  Neredeyse 2,5 milyon insanın EYT’den faydalanarak emekli olması, bankalardaki rekabet ortamını artırdı. Bir yandan...

  4 Banka Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

  2023 yılı güncel banka iş ilanları arasında yer alan duyurulara göre 4 banka Müfettiş...