Ana SayfaKredilerKredisiz Ev Alma Fırsatı, Kredisiz Konut Finansmanı

Kredisiz Ev Alma Fırsatı, Kredisiz Konut Finansmanı

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Kredi kullanmadan ev sahibi olmak isteyenler için Birevim’in finansman modelleri yaygın olarak tercih edilmektedir. Kredisiz ev satın almak isteyenler için alternatif birçok tasarruf modelini hayata geçiren Birevim, kira öder gibi ev sahibi olma fırsatlarını sunmaktadır.

  Faizsiz ve kredisiz bir şekilde konut tasarruf finansmanı kullanarak ev sahibi olmak isteyenler için şu tür avantajlar sağlanır:

  • Yüksek taksit tutarında ödeme yapılmasına gerek kalmaz.
  • Vade farkı yoktur.
  • Yüksek faiz oranları bulunmaz.
  • Peşinat ve kredi faizi alınmaz.

  Konut satın almak isteyenler için en uygun finansman modelini hayata geçiren Birevim, Birlikte Konut Tasarruf Finansmanı, Serbest Tasarruf Planı, Sıra Tespiti Tasarruf Planı, Sıra Tespiti Büyüyen Tasarruf Planı, Sıra Tespiti Konut Değer Endeksli Tasarruf Planı gibi birçok seçeneği hayata geçirmiştir.

  Faizsiz Ev Nasıl Alınır?

  Kredisiz ve faizsiz ev sahibi olmak artık hayal değil. BDDK lisansı ile herkesin uygun finansman koşulları ile ev veya araba sahibi olmasını sağlayan Birevim, faizsiz bir şekilde ev almanın en kolay yolunu sunmaktadır. Kredisiz ev almak için Birevim’i tercih edenler ilk olarak katılmak istedikleri tasarruf planını bütçelerine göre belirlemesi gerekecektir.

  Faizsiz ev alma seçeneklerinde her ay bir aile, para toplanarak kredisiz ev sahibi olabilmektedir. Ev sahibi olan kişiler ise her ay kira öder gibi tasarruf yapmaya devam ederek başka ailelerin de ev sahibi olmasını sağlar. Satın almak istediğiniz evi belirledikten sonra Birlikte Konut Tasarruf Finansmanı veya diğer tasarruf modellerini tercih ederek ev sahibi olma fırsatından yararlanabilirsiniz.

  Birevim Faizsiz Konut Finansmanı Yöntemi Nedir?

  Faizsiz konut finansmanı modelini hayata geçiren Birevim, tasarrufa dayalı yöntemleriyle herkesin rahatça ev sahibi olmalarını sağlamaktadır. Satın alınmak istenen ev belirlendikten sonra ve noter huzurunda sıra tespitinin yapılmasının ardından dahil olduğunuz finansman modeline göre ev sahibi olma hayalinize kısa sürede ulaşabilirsiniz.

  Kredisiz konut finansmanı modeli kapsamında ev sahibi olmak isteyenler için farklı finansman tasarruf modelleri sunulur. Birevim güvencesiyle hayalini kurmuş olduğunuz eve sahip olmak için en uygun finansman modelleri hayata geçirilmektedir.

  Kredisiz Konut Finansmanı Kimler İçin Uygundur?

  Türkiye’de 18 yaşını dolduran herkes Birevim’in kredisiz konut finansmanı fırsatlarından yararlanabilmektedir. Sisteme dahil olan herkesin korunmasını sağlayan sistem BDDK lisansı alan Birevim sayesinde mümkün hale gelmiştir. Konut finansmanı modellerinde her bütçeye uygun finansman modeli sağlanmaktadır.

  Kredisiz konut sahibi olmak isteyenler için özel tasarruf planlarını hayata geçiren Birevim, Türkiye’de faizsiz olarak ev sahibi olmanın önünü açıyor. Konut finansmanı arayışında her zaman bütçenize uygun finansman tasarruf modellerinden yararlanarak uygun taksitlerle ve vadelerle faizsiz olarak hayalini kurduğunuz eve sahip olmanız mümkündür. 18 yaşından büyük herkes ve tüzel kişiler de Birevim avantajlarından yararlanabilmektedir.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,248TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

  BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

  QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

  QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

  Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

  Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.