Türkiye Finans’tan Eğitim Finansmanı

0

36 Ay Taksit İmkanı

Türkiye Finans eğitim finansmanı ile yapacağınız alışverişleri peşin fiyat avantajlıyla alabilirsiniz. Çoğu üründe taksitli fiyat daha yüksek olmaktadır. Ancak bu finansman sayesinde alacağınız şeyleri peşin olarak alıp taksitler halinde ödeyebilirsiniz. Bu finansman desteğinde banka 36 aya kadar varan vade seçenekleri sunuyor. 5 Eylül ila 31 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak bu kampanya sayesinde eğitim harcamalarınızı daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Kampanya kapsamında sizden tahsis ücreti de alınmayacaktır. Ancak bu ürün müşterilerin sadece eğitim masrafları için geçeli olacaktır. Başvuru için telefon yolunu kullanabilirsiniz. Telefonlarınızda mesaj bölümüne DESTEK yazıp bir boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranızı yazarak 2310 adresine kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. Bu başvuru sonucunuz kısa süre içerisinde size SMS olarak cevap gelecektir. Ayrıca Türkiye Finans şubeleri aracılığı ile de başvurularınızı hızlı bir biçimde yapabilirsiniz.

Bu finansman desteğine başvuru için banka sizden Finansör Başvuru Formu istiyor. Ayrıca nüfus cüzdanı fotokopisi ya da sürücü belgesi fotokopisi gerekiyor. Gelir belgesi ve adres gösteren bir belge de ihtiyaç duyulan diğer belgeler arasında yer alıyor. Örneğin 1000 TL finansman alıp 36 ay taksitle geri ödemeyi seçerseniz bu durumda toplam geri ödemeniz 1 296,09 TL olacaktır. Aylık kar oranı ise yüzde 1,35 olacaktır. Bu finansman hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için size en yakın Türkiye Finans şubesine gidebilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın