Türkiye Finans Katılım Genel İş Başvurusu

0

Ülkemizin lider katılım bankalarından biri olan Türkiye Finans Katılım 2016 personel alımları kapsamında yeni başvuruları almakta. Deneyimli ve deneyimsiz olmak üzere iki koşulda da banka personel alımları gerçekleştirmektedir. 2016 Yılı son çeyreğine girdiğimiz şu günlerde banka sınavları ve yayınlanan iş ilanlarında artış gözlenmektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş uzun süredir yayınlanan banka iş ilanlarına yeniden hız verdi. Banka çeşitli pozisyonlarda değerlendirilmek üzere genel iş başvurusu ilanı yayınladı. Bu şekilde bankanın hem farklı bölgelerde hemde farklı departmanlanlarında görev almak isteyen yeni adaylar arandığı belirtiliyor. 

Katılım bankacılığı günümüz şartlarında, devlet destekli katılım bankaları ile de birlikte sektörde önemli bir konuma geldi. Katılım bankacılığının öncü ve köklü kuruluşlarından biri olan T. Finans Katılım’da 2016 yılı personel alımlarına devam etmektedir.

Deneyimli ve deneyimsiz adaylar olmak üzere her iki koşuldada başvuruların kabul edileceği genel iş ilanı ile birlikte yeni bankacı adaylarını istihdam etmeyi hedefleyen banka adaylar için eğitim kriterinide lise, ön lisans ve lisans mezunları olarak belirtmektedir. 

Türkiye Finans Katılım Bankası banka sınavları düzenleyen diğer bankalar gibi belli pozisyon ve görevler için genel yetenek ve genel kültür sınavları düzenleyebilmektedir. Başvuruda bulunan adaylar için aranan niteliklerin yerine getirilmesi koşulu ile yapılacak olan mülakat ve banka sınavı süreci sonunda iş imkanı sunmaktadır.  T.Finans Katılım Bankası iş başvurusu için gerekli şartları ilan detayında belirterek, başvuruda bulunacak adaylardan özellikle ekip çalışmalarına ve katılım bankacılığı alanında çalışmaya yatkın olmaları beklenmektedir. 

Faiz bankacılık felsefesini benimseyen adaylar ve özellikle bu alanda kariyer planlayan adaylar için önemli bir banka niteliğinde olan Finans Katılım Bankası iş başvuruları için adaylara kısa sürede dönüş yapılıp yapılmayacağı başvuru sürecinin sonlanması ile belirlenecektir.

Türkiye Finans Katılım Bankası Genel İş Başvurusu ilanı için başvurularınızı ve aranan niteliklere bu bağlantıları kullanarak ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-genel-basvuru-turkiye-941311

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın